Aktyviai narstę idėjas dėl albumo pavadinimo, grupės nariai apsisprendė leidinį vadinti „Sapnų trofėjai“.

„Sapnų trofėjai“ – tai mūsų laimikis, kurį įgijome per ilgus metus. Sapnai niekada nepaklūsta galutiniams išaiškinimams. Taip ir grupės kūryba – daugiasluoksnė, atitrūkusi nuo buities, su sava mitologija - muzika nepaklususi apibrėžimams. Ją bandyta dėlioti į lentynėles bet nesėkmingai... O štai trofėjai vieniems yra briedžių ragai ar šernų iltys pagarbiai eksponuojamos holuose, kitiems – moterys ar vyrai... Mums trofėjai – dainos... Jas traukiame iš kūrybinės erdvės - tai, ką pavyksta išžvejoti iš sapnų bei panašių būsenų ir yra laimikis,“- pranešime spaudai dalinosi mintimis Rokas.

Albumą planuojama leisti dvigubą.

„Skylės“ istoriją galima būtų skelti perpus – ankstyvasis, iki Aistės atėjimo, o kitas – jau su Aiste. Todėl ir dvigubas albumas – „vyriškojo periodo“ dainos viename, o moteriškoji linija – kitame. Galbūt, šie du diskai skirsis ir savo nuotaikomis... Aš nieko prieš būčiau leisti ir trigubą, bet techniškai sudėtinga“, - juokavo akordeonu ir klavišiniais grupėje grojantis Mantvydas Kodis.

Atsigręždami atgal skylėnai nepamiršta žiūrėti ir į ateitį – žada į albumą įtraukti ir naujų dainų, kurios parašytos dar tebegimstantiems projektams. Taip pat bus keletas naujai perrašytų senųjų. Tokia yra daina „Ernestas“ iš albumo 1994 m. išleisto dar kasetėje „Periklių giesmės“. Vampyras fermeris Ernestas – vienas iš „Skylės“ mitologijos personažų, mėgstantis gerti „Kruvinąją Meri“ ir be abejo, saldų moterų kraują...

Daina „Ernestas“ (norint perklausyti dainą reikalinga Winamp programa)

„Mes pasodinsim kaktusą už tas, kurių kraują išgėrė vyrai, o po to kibsim į naujas aukas – juk visi mes fermeriai vampyrai...“ (daina „Ernestas“)

Naujojo albumo išleidimas numatomas gegužės-birželio mėn.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją