„Mums nebūtinos blizgios dekoracijos, nereikalingos
go go
šokėjos. Svarbiausia – kokybiška ir novatoriška muzika, - sako vakarėlį organizuojanti radijo stoties „Opus 3” komanda.

Net 5 gyvi pasirodymai, muzikos įvairovė nuo beat‘bokserio improvizacijų iki dainuojamosios poezijos, nuo R‘n‘B iki pašėlusio funk rock. „Opus 3 talentai” - tie, kurie šiandien dalinasi viena scena, tačiau ateityje turi milžiniškų šansų garsinti Lietuvą už jos ribų.

Pirmą kartą muzika klube „Funky Munky“ išsidėstys dviejuose aukštuose. Viename geriausiai jausis drum‘n‘bass, kitame – gyvos muzikos gerbėjai.

Šviežiame projekte Divah Dee & 1000 V dainuoja viena profesionaliausių Lietuvos vokalisčių Daiva Starinskaitė, kurios vardas ilgą laiką buvo siejamas su nuotaikinga „Saulės kliošo“ kompanija. Grįžusi iš Prancūzijos, kur tobulino dainavimo įgūdžius, Daiva Lietuvos publikai pasirodė jau „Opus 3” gimtadienyje.

Rut (Butterflies in my mouth) – buvusi grupės „Sheezzanova“ vokalistė Rūta. Pradedanti solinę karjerą, Rut pristatys savo naują muzikinį amplua. Tai – pirmasis viešas solinis vokalistės pasirodymas.

Moterišką skambesį vakarėlyje „Opus 3 talentai” atskies ir teatrališkos, energingos, maištingos vyriškos muzikos dozė.

Geriausiu 2006-ųjų Lietuvos beat‘bokseriu pripažinto GON (Damaging Rythms) improvizacijos įtrauks į savito skambesio muziką. Vakarėlyje „Opus 3 talentai” pasirodys ir dainuojančių aktorių kompanija „Stipriai kitaip“, kurių dėka dainuojamoji poezija įgauna kur kas linksmesnį atspalvį.

Vos prieš metus susikūrusi alternatyvaus funk rock grupė „Freaks On Floor“ jau laimėjo „Eurorock“ konkursą, o „Opus 3” gimtadienyje privertė žmonės šokinėti taip pat aukštai kaip ir legendiniai „Bix“. Vakarėlyje „Opus 3 talentai” nuo energingųjų „Freaks On Floor“ gitarų ir vėl varvės prakaitas, o visiems, panorusiems užlipti ant scenos, netrukdys jokie apsaugininkai.

Iki penkių ryto vyksiančiame vakarėlyje taip pat pasirodys ir tarpacid jazz ir R‘n‘B laviruojanti DJ Indrė, drum‘n‘bass mylėtojai Intakz ir Full Flavour bei „Opus 3” didžėjai Loranas Vaitkus ir Richas, be kurių nepasisektų nė vienas šios radijo stoties renginys.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją