Prie šio kūrinio prisidėjo ir prodiuseris Faustas Venckus, pasak jo, dainos skambesys gimė labai paprastai ir labai greitai buvo aišku, kad daina nereikalauja nieko pompastiško, tik paprasto jaukaus, artimo, ironiškai linksmo skambesio. Pati atlikėja pasakoja, kad norėjo minimalistinio ir labiau akustinio skambesio, rašoma spaudos pranešime.

F. Venckus prasitarė: „Kristina, kaip ir bet kuris kūrėjas, turi nenumaldomą troškimą ieškoti, eksperimentuoti ir tobulinti. Tai ir darėme didžiąją dalį laiko, bet, visgi, ieškojimai liko tik bandymais, nes didžioji dalis dainos buvo padaryta pačioje pradžioje, beliko suprasti, kad tikrai nieko netrūksta. Man ši daina labai patinka. Ji leidžia atsipalaiduoti ir tiesiog nieko neveikti jos klausant. Pasaulyje tokių dainų reikia kuo daugiau! Tai, be abejo, Kristinos nuopelnas.“

„Aš esu labai didelė Amy Winehouse gerbėja ir jos skambesys padarė įtakos mano naujajai dainai. Labai puikiai „susigrojom“ su prodiuseriu Faustu, tad kūrybinis procesas buvo labai smagus, nes pats Faustas švilpavo ir įrašinėjo man „backu‘s“ ir mano draugas, Justas Girdvainis, keletą garsų įrašė. Gavosi toks jungtinis kūrinys“, – dalinosi KaYra.

KaYrai klipo idėja kilo iš to, kad kai žmogui būna liūdna, jis linkęs būti vienumoje, kyla noras išvažiuoti ir pailsėti nuo visko.

„Aš iškart įsivaizdavau kažkokią kelionę be konkretaus galutinio tikslo, ir į ją man reikėjo kompaniono. Aš jau kurį laiką lankiausi „Lesė“ prieglaudoje, atvažiuodavau ten pavedžioti šunis ir ten susipažinau su Maksu. Nusprendžiau, kad Maksas man labai tiks į kompanionus ir gal jo debiutas padės jam surasti naujus namus.“

„Filmavimas praėjo gana sklandžiai, tačiau atsirado ir keletas iššūkių – automobilis labai senas ir buvo problemų jį užvedant, buvo ir lietaus, bet niekas nesugadino geros nuotaikos ir viskas vyko labai pozityviai. Labai džiaugiuosi komanda kuri dirbo kartu, Edvinu kuriam čia buvo pirmas muzikinis klipas. Džiaugiuosi, kad į savo kūrybinę veiklą, man pavyko įtraukti savo brolį ir jis pirmą kartą, nusifilmavo mano klipe. Ir vadyba, mano plaukų stilistė, makiažo meistrė, fotografas, vairuotojas, visi buvo labai pozityviai nusiteikę, tad atmosfera buvo tiesiog puiki.“

Prie „A very sad song“ vaizdo klipo įgyvendinimo dirbo jaunas ir perspektyvus kūrėjas – Edvinas Vaitkus.

„Ilgą laiką svajojau sukurti muzikinį klipą, kuriam nors Lietuvos atlikėjui ir labai džiaugiuosi, jog Kristina buvo pirmoji, kuri prisidėjo prie mano svajonės išsipildymo. Džiugu jog klipą sumontavome ypač greitai ir šis išvydo dienos šviesą greičiau nei per savaitę nuo filmavimo dienos. Mano nuomone šis klipas puikiai atspindi dainos nuotaiką ir tai kas buvo norima pasakyti jos žodžiuose. Labai tikiuosi, jog klausytos išgirs ir pajaus ši kūrinį“, – pasakoja Edvinas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės