Kalbėdama apie savo naująjį kūrinį, N. Bunkė pripažįsta, kad šią dainą pritaikyti sau galės ne vienas pramogų pasaulio atstovas, šiuo metu išgyvenantis skyrybas, nes dainos tekstas išties aktualus daugeliui, rašoma pranešime spaudai.

„Neabejoju, kad įsijausti į šią dainą galės visi. Net ir stipriausiems žmonėms persipildo taurė, lašas po lašo, ir mes keičiamės. Dažnai norim viską mesti, pakeisti ir tikėtis, kad bus kardinaliai kitaip.

Ir tą darom lašas po lašo, bet niekas nesikeičia. Ši mano daina – ne apie kančią, ji griežta, tvirta, kupina ryžto, emocijų ir tikėjimo. Mes niekas nesame idealūs, visi darome klaidų, bet atsitiesiame ir siekiame tikrumo. Būtent tokia ir mano nauja daina – tikra ir nesuvaidinta“, – sakė N. Bunkė.

Dainininkė viliasi, kad naujasis kūrinys, kaip ir pastarieji, taps vienas klausomiausių ne tik jos koncertuose, bet ir radijo stotyse.

„Noras žinoma yra, juk jeigu nenori, kad tavęs klausytų, gali dainuoti vienas duše. Man atrodo, mano dainas mėgsta, nes nebijau garsiai kalbėti apie tai, apie ką visi galvoja, bet bijo pasakyti. Jeigu aš skrendu, tai skrendu, jei manyje velnias, tai aš jį parodau. Taip ir su šia daina – atskleidžiu dar kitokią savo pusę.

Filmuojant vaizdo klipą buvo vos trys laipsniai šilumos, mano veide galima matyti, kaip man šalta, bet tik tada, kai nemetame visko, turime rezultatą. Aš manau, kad sugebu suburti aplink save ne mažiau stiprius žmones. Šį vaizdo klipą man padėjo sukurti mano bičiulė Tina, kuri taip pat per karantiną nesėdėjo sudėjusi rankų“, – sakė Natalija.

Keblumų kilo ir prieš pristatant kūrinį. „Delfi“ Natalija sakė, kad dėl smurto scenų ir šokiruojančių vaizdų šį vaizdo klipą rodyti atsisakė kelios televizijos. Čia vaizduojami ginklai, o finale pasigirsta ir šūvis.

Kelių įmonių vadovę ir įvairių projektų organizatorę Kristiną Navickaitę-Tiną daugelis asocijuoja su šokiais, scena, pasirodymais didžiuosiuose koncertuose ar televizijos projektuose. Tačiau pilkuoju kardinolu praminta K. Navickaitė-Tina sako, kad šokiai – tik maža dalis jos dabartinio gyvenimo.

„Dažnai juokiuosi ir galvoju, negi mane ir šešiasdešimties vadins šokėja? Iš tiesų aš esu tas žmogus, kuris nemėgsta girtis. Man iš tiesų patinka, kai žmogus vertinamas pagal jo nuveiktus darbus. Kalbėti mes galime daug, bet štai imti ir padaryti kažkodėl vengiame arba pritingime“, – sakė ji.

Vaizdo klipas filmuotas karantino metu, kai daugelis įmonių buvo sustabdžiusios savo veiklą. Vos ėmusi organizuoti N. Bunkės klipo filmavimą, K. Navickaitė-Tina nustebino visą komandą. Moteris lengvai dorojosi su tokiomis užduotimis, kurios kitiems atrodė sunkiai įveikiamos.

„Aš jau dvidešimt metų sukuosi pramogų pasaulyje, įvairiuose filmavimuose, esu tas žmogus, kuris viską stebi ir mokosi. Juk matai, ką filmavimų metu daro prodiuseriai, renginių organizatoriai, kaip jie elgiasi ir kodėl jiems sekasi. Mano patirtis ir išmoktos pamokos šiandien man leidžia panaudoti tą patirtį tiek būnant kadre, tiek už jo.

Manau, kad mano talentas sugerti esančią informaciją aplink, atsirinkti geriausius dalykus ir juos įgyvendinti būtent ir atidaro duris ten, kur kiti net nedrįstų eiti. Aš tikiu savimi, pasitikiu savo komanda, o tai leidžia manimi patikėti kitiems“, – sakė ji.

„Jau tapo įprasta visiems, kad šie du genijai man turi „padaryti“ nors vieną nerealiausią vasaros dainą, – Arvydas Martinėnas bei Paulius Stalionis.“

Įgyvendinant dainos „Lašas po lašo“ vaizdo klipo idėja dirbo vieni geriausių savo srities profesionalų. Už filmavimą buvo atsakingas Donatas Ravaitis, montažo režisierius – Tomas Vaškys, už choreografiją – Birutė Grikpėdytė, nuotraukas – Andrius Kondratas.

Pati N. Bunkė džiaugiasi, kad jos daina ir vaizdo klipas gerbėjams buvo pristatyti simbolinę dieną – kai baigiasi karantinas.

„Aš laukiu koncertų, laukiu, kada vėl galėsiu matyti savo mylimus klausytojus ir su jais dalinsiuosi dainomis. Norėčiau, kad ši daina „Lašas po lašo“ įkvėptų visus pasisemti pozityvo, geros nuotaikos, kad motyvuotų nepasiduoti, siekti savo svajonių, pripildyti gerų emocijų savo taures po lašą, o kai jos persipildys, paimti naujas“, – sakė Natalija.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (566)