„Savo skambesiu tai – be jokios abejonės, pavasariškiausias albumo kūrinys, labiausiai keliantis nuotaiką ir skatinantis bendrystę“,– pasakoja teksto ir muzikos autorius, užsimindamas, kad dainą įrašinėjant, draugystės ir bendrumo jausmo buvo išties daug.

Ją kartu įdainuoti Giedrius pakvietė bičiulį Antaną Čečkauską, su kuriuo prieš vienuolika metų balandžio 1-ąją įkūrė iki šiol muzikuojančią grupę „JOKE“. Taigi, šiandien pristatoma daina – dar ir simbolinė gimtadienio dovana grupės „JOKE“ pasiilgusiems klausytojams.

„Siūbuok, siūbuok“ aranžuotę sukūrė gerai žinomas gitaristas Giedrius Balčiūnas – Mr.Jumbo, prisodrindamas ją ne tik elektrinės gitaros garsų, bet ir nuspalvindamas išskirtiniu senoviniu instrumentu – lauda. O dainą pirmą sykį kartu gyvai atlikti muzikantai ketina jau balandžio 9 d., prie Kauno miesto savivaldybės organizuojamame koncerte Ukrainai paremti.

„Šiuo metu tiesiog privalome ne tik mąstyti, dainuoti pozityviai, bet ir, žinoma, veikti, – kalba G.Leškevičius, savo albumą nuo pat pirmos karo dienos nusprendęs ne pardavinėti, o dovanoti kiekvienam, remiančiam „Blue/Yellow“, „Stiprūs kartu“ ar bet kurią kitą panašią organizaciją.– Kai gamta atsikrato paskutinių sniego likučių, pats metas ir žmonėms vyti šalin negandas, įsileisti daugiau šilumos į vidų ir vieni kitiems padėti. Kai esame kartu, kiekvienas galime dvigubai!“

Dainos „Siūbuok, siūbuok“ klausykitės čia:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės