„Tiek kūryboje, tiek kasdienybėje mes dažnai sakome niekada tiems žmonėms ar dalykams, be kurių neįsivaizduojame savo gyvenimo. Taip ir šioje dainoje. Sakome, kad niekada negrįšime į esamą būseną, juk jau žinome, kas tai yra ir kaip su tuo kovoti, bet, kaip visada, vėl grįžtame atgal, nes be to tiesiog negalime“, – pagrindinę dainos žinutę pristato Talaz ir Corsalis.

Naujausiam kūriniui įkvėpė po didžiausio karjeroje koncerto „Žalgirio“ arenoje išgyventos dviprasmiškos emocijos bei pokalbiai apie kūrybą ir jausmus su izraeliečiu prodiuseriumi, dainų autoriumi ir gitaristu Asi Yehuda, kuris aktyviai prisideda ir prie žmonos Evgenyos Redko kūrybos, rašoma spaudos pranešime.

8 Kambarys

„Sekame ir palaikome Asi muzikinį kelią. Šią vasarą susitikome ir pradėjome kalbėti apie kūrybą, kodėl tai darome ir ką jaučiame. Pokalbis nukrypo apie jausmus, aplankančius po didelių išgyvenimų. Kodėl po svarbaus įvykio gyvenimas, rodos, sustoja? Labai laukėme didžiojo koncerto dienos, viskas puikiai pasisekė, tačiau jau kitą dieną apėmė keistas liūdesys, tuštuma. Atrodo, turėtum džiaugtis, juk pasiekei vieną didžiausių tikslų, tačiau viduje kažkodėl liūdna, tuščia. Vėliau supratau, kad šis jausmas man ne svetimas ir kasdieniame gyvenime. Lygiai taip pat jaučiuosi ir saulėtais sekmadieniais, kuomet apima nepaaiškinamas liūdesys. Apie visa tai ir nusprendėme rašyti dainą. Apie kūrybą ir kaip jaučiamės joje, nes norime, kad klausytojai žinotų, ką iš tiesų išgyvename viduje“, – patirtais išgyvenimais dalinasi Talaz.

Nuoširdūs pokalbiai ne tik įkvėpė naujai dainai. Jų metu išsakytos idėjos pakreipė grupės kūrybą nauja linkme. „Asi yra labai įdomus žmogus, dirbantis iš širdies. Jis analizavo mūsų kūrybą, atskleidė kitokius kūrybos metodus ir pasiūlė kurti dainą kitaip, negu esame įpratę – rašyti ją grojant gitara, užsirašant kylančias mintis. Taip per vieną vakarą parašėme beveik visą kūrinį. Tai yra stipriausias dalykas, kurio išmokome dirbdami su Asi – mėgautis procesu ir per daug negalvoti, elgtis intuityviai“, – kūrybinį procesą prisimena Corsalis ir Talaz.

Daina „Niekada“ veda link kuriamo trečio solinio albumo, kuriuo šiuo metu gyvena grupės nariai. „Gyvename sunkų, bet savęs pažinimo etapą. Vasarą buvo daug koncertų, todėl susikoncentruoti į albumą nepavyko. Tačiau jau rašome jį galvoje. Tai lyg meditacija prieš didžiulį darbą. Rugsėjo mėnesį dar laukia keli koncertai, bet jiems pasibaigus, užsidarysime studijoje „album mode“. Ruošiamės kūrybiniam sprogimui!“ – apie dabartinį gyvenimo etapą pasakoja „8 Kambarys“.

Šiuo metu grupės nariai taip pat ruošiasi didžiausiam metų koncertui, kurį surengs gruodžio 9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“.

Išgirskite naujausią „8 Kambarys“ kūrinį „Niekada“:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės