Prieš gastroles N. Bunkė kreipėsi patarimo į gerbėjus, kurių prašė nurodyti, kuriuose miestuose turėtų vykti jos koncertai. Gerbėjai buvo išgirsti – dainininkė koncertus surengs visų penkių svarbiausių šalies miestų didžiosiose arenose, rašoma pranešime spaudai.

Scenoje specialiai šiam koncertų turui skirtus pasirodymą surengė ir vienas populiariausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Jonas Nainys-Jovani. Būtent jis ir atidarė šį koncertą.

N. Bunkės gastrolių koncerte Vilniuje nuskambėjo visos populiariausios dainininkės dainos „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Širdis ant balto sniego“, ir daugelis kitų. Dainos „Skrendu“ metu iš palubės nusileido įspūdingos žvaigždės formos supynės. Atlikėja pakilo į viršų ir dainą atliko besisupdama į minią.

Koncerto akimirkos:

Koncerte išskirtinių svečių teisėmis pasirodžiusi grupė „YVA“ atliko populiariosios muzikos hitus „Blondinės“ ir „Berniukams“. Iškart po merginų pasirodymo ant scenos pasirodė komikas ir aktorius Mantas Stonkus. Netrukus Natalija grįžo ant scenos, bet ne viena, o kartu su savo grupės „Niekšės“ nare Simona Naine.

Duetas atliko kūrinius „Padovanosiu“ ir „Nieko sau negailėk“.

Įspūdingą šou Kosmosas N. Bunkė užbaigė atlikdama didžiausią savo hitą „Panelė“, kurį kartu dainavo visa „Avia Solutions Group“ arenoje susirinkusi daugiatūkstantinė dainininkės gerbėjų minia.

Po koncerto Vilniuje dainininkė šou „Kosmosas“ surengs gruodžio 25 d. „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, gruodžio 26 d. „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose, gruodžio 30 d. „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje ir kitų metų vasario 10 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)