Šiuo metu mano gyvenimo tempas sukasi maksimaliu greičiu. Filmavimai, fotosesijos, naujų dainų įrašai ir pasiruošimas koncertui Žalgirio” arenoje. Visa tai atima daug jėgų ir reikalauja nemažai ištvermės. Bet dėl savo gerbėjų ir klausytojų aš pasiruošusi atiduoti visą savo energiją ir dar daugiau. Šiandien pristatau vienos populiariausių savo dainų Širdis ant balto sniego” naują versiją. Ši daina visuomet koncertuose išjudina kiekvieną. Tad su komanda pasistengėme suteikti šiam hitui naujų spalvų šiek tiek elektronikos elementų, kad šokių būtų dar daugiau. Manau, kad šiai dainai labai tiko naujas skambesys, visi elektronikos elementai suteikia dainai dar daugiau šiuolaikiškumo ir modernumo. Mano socialinių tinklų sekėjai jau spėjo išgirsti naujos dainos versiją ir, neslėpsiu, sulaukiau daugybės žinučių su didžiausiais komplimentais”, nauju kūriniu džiaugiasi N. Bunkė.

Garsi dainininkė specialiai savo naujai dainos versijai nufilmavo ir išskirtinį vaizdo klipą, kuriuo žada nustebinti savo gerbėjus, rašoma pranešime spaudai.

Aš ne kartą įsitikinau, kad mano klausytojai, gerbėjai, socialinių tinklų sekėjai - patys ištikimiausi. Aš dažnai, vos radusi laisvo laiko, stengiuosi su kiekvienu pabendrauti asmeniškai. Jei sunku jiems dalinuosi savo patirtimi, jei man gyvenimas iškrečia išdaigų visuomet sulaukiu palaikymo iš savo armijos gerbėjų. Šis vaizdo klipas, kaip ir aš pati, atviras, vietomis griežtas ir be jokio veidmainiškumo. Daina turi savo charakterį ji apie laikotarpį, kurį, manau, esame išgyvenęs kiekvienas, kai išorėje vaizduojame abejingus ir nieko nejaučiančius, o viduje išgyvename visą emocijų viesulą. Prisimenu, kai gimė ši daina, ji palietė ne vieną širdį. Sulaukiau daugybės prašymų jai sukurti vaizdo klipą, bet vis delsiau. Manau, šiandien puikus metas pagaliau įgyvendinti visų prašymą.”

Vaizdo klipas gimė vos per vieną parą ir nors reikalavo ne vieno iššūkio per itin trumpą laiką suorganizuoti visos komandos darbus, šokėjoms parengti choreografiją ir pasiūti specialius kostiumus, N. Bunkei pavyko viską įgyvendinti taip, kaip norėjo: Esu maksimalistė. Žinoma, priekaištų galime rasti visuomet ir iki idealumo nuolat ko nors trūksta. Tačiau rezultatu esu labai patenkinta, esu dėkinga savo komandai, kuri taip puikiai geba per trumpą laiką perprasti mano išsikeltus tikslus ir juos paversti realybe.”

Išgirsti N. Bunkės naujos dainos versiją jau galimą visose muzikinėse platformose. O jau sausio 27-ąją kiekvienas norintis galės išvysti gyvą pasirodymą M.A.M.A apdovanojimų scenoje, kur garsi dainininkė žada surengti tokį pasirodymą, apie kurį visi kalbės dar ilgai ir tai taps įžanga į jos rengiamą metų koncertą daugiatūkstantinei miniai Žalgirio arenoje”.

Jau vasario 11-ąją įvyksiančiame N. Bunkės koncerte pasirodys ne tik žinomi scenos kolegos, bet ir gundančius pasirodymus ruošiantys šokėjai iš Madrido: Šiam koncertui negailiu nieko. Bus daug staigmenų, sceninių kostiumų, kurie, galbūt, net priblokš, įvairių scenografinių sprendimų ir pasirodymai, kurie, pažadu, tikrai nustebins.”

Apie naują dainos versiją ir specialiai jai sukurtą vaizdo klipą, kuriame tik vėliau ji pastebėjo keletą į akis krentančių klaidų, N. Bunkė papasakojo laidoje „Delfi premjera”. Laidos įrašą galite pamatyti straipsnio viešuje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)