Tradiciniu renginiu tapusi „Muzikos salė“ kasmet į vieną erdvę suburia visą Lietuvos muzikos industriją ir pristato karščiausias muzikines naujienas. Dėl Litexpo centrinių rūmų remonto šiemet „Muzikos salė“ įsikurs mažesnėje erdvėje, viename pastate su Knygų muge, tačiau išsiskirs jaukumu ir intriguojančiais muzikiniais pokalbiais su muzikantais. Juos moderuoti AGATA pakvietė dainininką, kompozitorių Domantą Razauską ir „Lietuvos ryto“ muzikos žurnalistą Ramūną Zilnį. Per keturias dienas nenutrūkstamų pašnekesių šie profesionalai padės „Muzikos salės“ lankytojams geriau pažinti Lietuvos muzikinio žemėlapio įvairovę.

„Džiaugiamės, kad per tokį trumpą laiką „Muzikos salė“ tapo vienu svarbiausių muzikinių renginių Lietuvoje, kuris apjungė muzikos bendruomenę ir suaktyvino muzikos leidybą. Visi AGATA nariai su nekantrumu laukia šio susitikimo ir galimybės betarpiškai pabendrauti tiek tarpusavyje, tiek su savo gerbėjais“, – pranešime spaudai teigia AGATA asociacijos direktorė Agnė Masalskytė.

Šiemet „Muzikos salėje“ naujausius darbus pristatys Merūnas, Beissoul & Einius, GJan, Saulius Prūsaitis, Veronikos Povilionienės ir Dainiaus Pulausko duetas, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis ir scenos chuliganas Tomas Sinickis. Po penkerių metų pertraukos septintuoju studijiniu albumu nudžiugins ir „Lemon Joy“, o „G&G Sindikato“ galėsime ne tik klausytis ausimis, bet ir skaityti akimis – drauge su nauju albumu pasirodys ir grupės dainų natų leidinys. Neringa Čereškevičienė vaikams pristatys naujausią savo knygą „Namelio medyje istorija. Kamino nepraeinamumas”.

Itin turtingas šiemet „Muzikos salės“ alternatyviosios muzikos legionas: Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ supažindins su muzikine-mitologine drama „Dūšelės“, aktorius Rolandas Kazlas su „Pakeleiviais“ pristatys autorinių dainų albumą „Toks”, kultinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ dalinsis „Problematika“ - dvylikos dainų, sugrąžinančių ironiją, sveiką protą ir gyvenimo džiaugsmą, užtaisu. Malonių staigmenų dovanos Kazimieras Likša, Gytis Ambrazevičius, Andrius Kaniava, grupės „Arbata“, „Deeper Upper“, „Kamanių šilelis“, „Sisters on Wire“, „Happyendless“, „Wolfsome“, „The Station“ ir daugelis kitų.

Plati naujienų gama lauks ir plokštelių entuziastų: dvigubas Vytauto Kernagio „Akustinis“ su anksčiau nepublikuota vaizdine medžiaga, „Freaks on Floor“, „Keymono“, „Sheep got waxed“, „Ir visa tai kas yra gražu yra gražu”, „Lemon Joy“, Beno Aleksandravičiaus ir grupės ba. vinilai. Lietuvos muzikos pop ir roko archyvą papildys kompozitoriaus ir pedagogo Teisučio Makačino ir roko pionierių „Saulės laikrodis” naujai perleistos vinilo plokštelės.

„Muzikos salėje“ išankstinius bilietus į festivalius įsigyti kvies „Roko naktys“, „Galapagai“, „Kaunas Jazz“, bilietais su nuolaida prekiaus ir platintoja „Tiketa“. Brandaus amžiaus sulaukę festivaliai „Mėnuo Juodaragis“, „Bliuzo naktys“, „Purpurinis vakaras“ pristatys išskirtines jubiliejinių metų programas. Andrius Mamontovas taip pat kvies į neeilinį koncertą „AM50“.

„Muzikos salė - labai įdomi erdvė, vienintelė tokia Lietuvoje, kur susitinka bene visi muziką mylintys, ją kuriantys. Su kiekvienais metais Lietuvos muzikinis gyvenimas man darosi vis įdomesnis. Ypač tas, kuris ne taip dažnai afišuojamas ekranuose. Tad mano bandymai prakalbinti ir bus galimybė atskleisti ne tik scenos reikalus, bet ir užkulisius, pažinti kūrėjų virtuvę, pasidalinti džiaugsmais bei bėdomis.“, - sako D. Razauskas.

„Muzikos salėje“ savo stendus įrengs virš 30-ies atlikėjų, muzikos leidėjų, muzikos įrašų pardavėjų ir koncertų organizatorių. Juose savo veiklą pristatys daugiau kaip 200 muzikantų. Bus galima įsigyti apie kelis tūkstančius naujų ir senų muzikos įrašų.

Vaizdo klipas apie„Muzikos salę“ 2016:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės