Anksčiau svarbiausius studijos etapus paminėdavę kompaktinėmis plokštelėmis, šiandien jiedu pristato naujieną – neseniai pasirodė spalvingomis iliustracijomis papuošta knygelė „Gražiausios DŽIMBOS dainelės vaikams“, rašoma pranešime spaudai.

Pasveikinti knygos kūrėjų atėjo sveikatinimo specialistė, krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija Macijauskienė su dukra Gabriele ir jauniausia šeimos atžala, sūnumi Tauru. Su dukra Smilte ir sūnumi Domu vaikų erdvėje laiką leido krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma, su dukromis Lėja ir Sakmėja populiariausių vaikiškų dainelių klausėsi prodiuserė, tekstų autorė ir dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. Tarp vaikiškų dekoracijų sukinėjosi televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius su Greta Mikalauskyte ir sūnumi Leonu.

Muzikos, vaikiško klegesio, spalvotų gardumynų kupina šventė negalėjo paslėpti knygos autorių – Agnės ir Andriaus džiaugsmo. „Mes seniai nematėme, kad autoriai taip nuoširdžiai džiaugtųsi savo knyga“, – šypsojosi vaikų knygomis leidykloje „Alma littera“ besirūpinanti Audronė Macijauskienė.

Knygą iliustravo dailininkė Vilija Kvieskaitė, savo žaismingomis ir vaikiškai jaukiomis iliustracijomis papuošusi ne vieną puikią lietuvių autorių knygą. Eiliuotus tekstus sukūrė Diana Gancevskaitė, Jonas Jovaišis ir A. Borisevičius.

„Mums viskas buvo svarbu – kaip knyga atrodys, kokios dainelės į ją bus sudėtos, kokios iliustracijos ją papuoš. Labai norėčiau, kad ateityje mums pavyktų išleisti dar ne vieną tokią knygą“, – sako muzikos pedagogė A. Kmieliauskaitė-Borisevičienė.

Renginio akimirkos:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)