Ritmenbliuzo žvaigždė Beyonce ir repo naujokė Iggy Azalea gavo daugiausiai VMA nominacijų – po aštuonias, o laimėtojams jų statulėlės „Moonman“ bus išdalytos ką tik renovuotojoje arenoje „Forum“ Inglvude Kalifornijoje.

Tačiau per VMA įteikimų ceremonijas laureatai retai būna pagrindiniai veikėjai – visų akys turbūt pirmiausia kryps į numerius ir netikėtumus.

Nuo 1984 metų, kai buvo pradėtos rengti „Viacom Inc“ priklausančios MTV VMA įteikimo ceremonijos, jos yra nepagarbos ir į scenarijų neįrašytų momentų sinonimas.

Tarp svarbių „istorinių“ momentų yra Howardo Sterno užpakalio parodymas 1992 metais, Britney Spears geidulingas šokis su gyvate 2001-aisiais, Lady Gagos išsitepimas krauju ir Kanye Westo akibrokštas 2009-aisiais. Kaip žinia, reperis tada nerišliai kažką kalbėdamas scenoje išplėšė Taylor Swift iš rankų jos apdovanojimą.

Pernai popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus tapo apkalbų taikiniu po „tverkinimo“ drauge su Robinu Thicke‘u atliekant „Blurred Lines“.

Šiemet M.Cyrus turi dalyvauti, bet nedainuos, tad į labiausiai apkalbamo 2014 metų ceremonijos momento „garbę“ gali pretenduoti drąsiausieji.

„Visi artistai VMA (ceremonijas) vertina kaip vieną labiausiai konkurentinių „gyvo“ atlikimo momentų, kai kiekvienas išties atveža, ką turi geriausia, ir atvyksta žibėti“, – sakė tiesiogiai televizijos transliuojamos ceremonijos vykdomoji prodiuserė Amy Doyle.

Beyonce, kuri praėjusį kartą VMA dėmesio centre buvo atsidūrusi 2011 metais, kai scenoje pademonstravo nėščiosios pilvuką, šiemet nori pranokti save „vienu ambicingiausių“ pasirodymų, kokie tik yra buvę per šias ceremonijas, smalsumą žadino A.Doyle.

„Ji darys tai, ko joks kitas artistas dar niekada nėra bandęs daryti“, – tvirtino prodiuserė.

Numerius turi parodyti tokie atlikėjai kaip Taylor Swift, Ariana Grande ir Nicki Minaj.

Šiemetiniame šou dominos popmuzikos moterys, kurios atspindės didėjančią moteriško solinio talento reikšmę dabartinėje muzikos industrijoje.

„Moterys šiuo metu tikrai kuria įdomiausią muziką popsferoje“, – sakė 22 metų britų dainininkė Charli XCX, kuri yra nominuota Artist to Watch kategorijoje ir per išankstinį šou atliks savo hitą „Boom Clap“.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)