Monique, pirmą vasaros mėnesio dieną išleidusi singlą „L.A.“, klausytojams pristato šio kūrinio istorijos tęsinį – dainą „Viskas per Tave“. Antroje vasaros trilogijos dalyje atlikėja klausytojus kartu kviečia iš naujo patirti tą magišką jausmą, kai nauja pažintis perauga į trapią santykių pradžią.

Režisierė Indrė Juškutė pasakoja, kad pirmoje trilogijos dalyje perteikiama ką tik užsimezgusi merginos ir vaikino pažintis riedučių parke, mėgaujantis pakylėta vasaros nuotaika, o antra dalis atskleidžia „L.A.“ dainoje paliktą intrigą – pasakoja apie dviejų žmonių santykių pradžią, kuri geriausiai atsiskleidžia per kelionės prizmę.

„Pirmasis „L.A.“ klipas vyko labai sklandžiai – per išties trumpą laiką mums pavyko pasiekti norimą rezultatą. Monika yra labai darbštus žmogus, kuris atsidavęs tam, ką daro. Manau, su tokiu žmogumi dirbti yra kiekvieno režisieriaus svajonė. Džiaugiuosi, kad mano ir Monikos vizijos sutapo – mes norėjome kurti vienodus pasaulius ir atskleisti vienodas nuotaikas“, – pasakoja I. Juškutė.

„Po singlo „L.A.“ išleidimo smagiausia buvo išgirsti, kad daina klausytojams pasirodė labai vasariška ir jie tvirtino, kad singlas tikrai įsilies į jų vasaros prisiminimus. Tai labai džiugina, nes tokia ir buvo mano svajonė. Po pirmosios trilogijos dalies taip pat dauguma manęs klausinėjo dviejų dalykų: kaip taip įmanoma išmokti važiuoti riedučiais? Ir kas tas vaikinas? Antroje dalyje siužetas apsisuks – matysime riedučius tik vienam kadre, o vaikiną išvysime visuose“, – komentuoja Monique.

Atlikėja atvirauja, kad nauja daina „Viskas per Tave“ yra unikali tuo, kad žodžius ji parašė pasitelkusi gerbėjų pagalbą: „Socialinėse medijose savo klausytojams uždaviau klausimą, kas juos žavi ir jaudina labiausiai naujų santykių etape. Visas išgirstas gražiausias ir artimiausias istorijas aš sutalpinau į dainą“, – sako dainininkė.

Anot Monique, dainos vaizdo klipo filmavimo procese trikdė tik saulė ir kaitra, o visa kita sekėsi puikiai – naujos aplankytos Lietuvos vietos įkvėpė, o su aktoriumi Luku Ignatavičiumi atlikėjos pažintis užsimezgė dar prieš dainos filmavimą, todėl filmuotis drauge ir įkūnyti įsimylėjusius personažus buvo nesunku.

„Man šis klipas buvo pats jaukiausias ir mieliausias – aš jame esu šimtu procentu savimi. Pagrindinė šios dainos žinutė – švęskime tą jausmą, kuris mus užplūsta, pasiduokime jam ir leiskimės į paprastą ir lengvą kelionę. Šios dainos filmavimo kelionėje man labiausiai įsiminė romantiškiausia vieta – panorama nuo skardžio žemyn į upę ir šalia esančios supynės“,– pasakoja atlikėja.

„Šita vasaros trilogija yra apie santykį su žmogumi ir meilę. Mes gyvename tuo gražiu jausmu čia ir dabar, tačiau niekada nežinome, kas bus toliau“,– apie trečios trilogijos dalies netikėtumus užsimena Monique.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)