Į grupės koncertą atvykę svečiai išvydo ne tik nepamirštamą šou, bet ir netikėtą grupės narės Victorios pasirodymą – mergina scenoje pasirodė apnuoginta krūtine.

Ir panašu, kad jos slėpti nė nesistengė. Vos užlipusią į sceną merginą buvo galima išvysti apsirengusią permatomais marškiniais, vėliau juos Victoria nusivilko.
Grupės „Måneskin“ narė Victoria

Delfi primena, kad prieš pat koncertą buvo galima pamatyti ilgiausias gerbėjų eiles, kurie puošėsi ir italų grupės atributika, stilius buvo labai įvairus, dalis fanų pasirodė su kerziniais batais, provokuojamais drabužiais ir ryškiomis šukuosenomis.

Į parko teritoriją papuolusi publika nuo pat pirmos minutės šoko, dainavo ir laukė italų žvaigždžių „Maneskin“ pasirodymo. Iki to buvo galima išgirsti ir apšildančios grupės dainas.

Visgi į sceną įžengus italų rokeriams prasidėjo tikrasis vakarėlis – gerbėjai šaukė, kartu atliko žymiausius kūrinius ir sulaukė tikro šou.

Viso koncerto metu grupės nariai daugiau nei kartą išgirdo žodį „pakartot“, leidusį gerbėjams kūrinius išgirsti po kelis kartus. Tad panašu, kad „Maneskin“ dar kartą užkūrė nepamirštamą vakarėlį!

Delfi primena, kad praėjusių metų birželį muzikos grupė surengė grandiozinį koncertą Vilniaus Vingio parke, į kurį atvyko tūkstantinė minia. Garsiųjų Italijos rokerių pasirodymas buvo vienos dienos muzikos festivalio programos vinis.

Į laukiamiausių italų koncertą, vykusį Lietuvoje, jau nuo 18 val. rinkosi daugybė nuotaikingai nusiteikusių „Måneskin“ gerbėjų. Buvo galima pastebėti, kad į Vingio parką jie atvyko ir atitinkamai pasipuošę – odinės striukės, masyvūs papuošalai tapo šio vakaro rokerių gerbėjų stiliaus detalėmis.

Žmonės turėjo galimybę išgirsti ir kitus „Måneskin“ apšildančius atlikėjus, tarp kurių – Jovani, „Jauti“, „Daddy Was A Milkman“, romantiškasis lietuviškos muzikos atlikėjas Justinas Jarutis. Atlikęs populiariausias savo dainas, dainų autorius ir atlikėjas į sceną pakvietė dainininkę Jessica Shy. Kartu atliktas praėjusių metų vasaros hitas „Rugpjūtis“ ant kojų pakėlė tūkstantinę žiūrovų minią – ji šoko ir dainavo drauge.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės