Neabejotinai viena karščiausių pastarųjų dviejų dešimtmečių muzikos pasaulio žvaigždžių, Markas Ronsonas yra užsitarnavęs talentingo prodiuserio, DJ ir solo atlikėjo vardą. Jis be vargo šokinėja tarp įvairiausių muzikos stilių: nuo hiphopo iki elektronikos ar alternatyviojo roko.

Markas Ronsonas prodiusavo savo draugės ir nepamirštamos atlikėjos Amy Winehouse didelio populiarumo susilaukusį albumą „Back to Black“ (2006). 2008-aisiais muzikantas gavo net 3 „Grammy“ apdovanojimus už kartu su Amy atliktus darbus: už singlo „Rehab“ prodiusavimą, už albumo „Back to Black“ prodiusavimą ir Metų prodiuserio apdovanojimą.

Praėjusiais metais M. Ronsonas išleido jau ketvirtą savo studijinį albumą „Uptown Special“, kurį skyrė Amy Winehouse atminti. Albumas susilaukė neįtikėtinos sėkmės: užkopė į pirmąją populiariausių Didžiosios Britanijos albumų sąrašo vietą, o singlas „Uptown Funk“, atliktas kartu su dainininku Bruno Mars, gavo du „Grammy“ apdovanojimus – kaip geriausias metų įrašas ir geriausias bendras popmuzikos dueto / grupės darbas.

Festivalio scenoje gros ir lietuvis

Dar neprijaukinti garsai, sėkmės muzikos pasaulyje siekiantys jauni muzikantai, vietiniai atlikėjai ir visko, kas nauja bei populiaru, epicentras – tai speciali "Positivus" festivalio „I love you“ scena, kurią nuo pat pirmųjų metų pamėgo ir populiariosios, ir alternatyviosios muzikos gerbėjai.

„I love you“ scenoje susitinka tai, kas nauja, ir kas jau gerai žinoma. Čia festivalininkai galės pamatyti daug jaunų ir patyrusių grupių bei atlikėjų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Vienas jų – lietuvis Markas Palubenka.

„Džiaugiuosi būdamas festivalio dalimi dėl dviejų dalykų: visų pirma, pamatysiu visus tuos laimingus braliukų (lietuvių, latvių ir estų) veidus ir, antra, grosiu kartu su labai skirtingais ir įdomiais muzikantais iš viso pasaulio. Pirmą kartą "Positivus" dalyvausiu kaip solo atlikėjas, todėl labai laukiu, kada festivalio lankytojams galėsiu parodyti visas savo, kaip muzikanto, galimybes,“ – sakė Markas Palubenka.

Jau 10-asis "Positivus" festivalis vyks Latvijoje, Salacgryvoje, liepos 15–17 dienomis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją