Atlikėjo suburtas simfoninis orkestras ir Lietuvos klasikinės scenos žvaigždės sukūrė įspūdingą reginį, kuriame buvo apstu netradicinių muzikinių sprendimų, netikėtų scenografijos elementų ir net kaskadinių triukų – vienu metu M. Levickis grojo iš palubės besileidžiančiame metaliniame narve, o koncerto pradžioje jį į sceną įstumė gulintį lovoje.

„Ruošiantis šiems „Classic Live Show“ pasirodymams, skyrėme tikrai labai daug jėgų ir laiko, tačiau neslėpsiu – artėjant finišo tiesiajai kinkos šiek tiek drebėjo. Manau, kad šį kartą itin sėkmingai pavyko suderinti klasikinę muziką ir šou elementus. O labiausiai džiugu matyti, kad šis žaidimas patiko ir publikai – ačiū klaipėdiečiams už itin šiltą priėmimą“, – po pasirodymo kalbėjo M. Levickis.

Prisijungti prie „Classic Live Show“ Martynas pakvietė ryškius Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjus. Lengvabūdiškąjį kirpėją Figaro įkūnijo artistiškas ir charizmatiškas tenoras Mindaugas Jankauskas, fatališkoje trilogijoje arijas atliko solistės Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnienė bei Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė. Patyrusiems atlikėjams profesionalumu nenusileido ir talentingoji jaunosios kartos smuikininkė Justina Auškelytė.

Žiūrovų žvilgsnius taip pat prikaustė populiarios balerinos, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro režisierės bei choreografės Jūratės Sodytės šokiai. Visą pasirodymą Martyną globojo į solidaus ir šaltakraujiško liokajaus vaidmenį įsikūnijęs aktorius Darius Petkevičius.

Šeštadienio vakarą „Classic Live Show“ programoje skambėjo klasikinės muzikos kompozitorių W. A. Mozarto, A. Vivaldžio, D. Šostakovičiaus, J. Brahmso, taip pat šiuolaikinių autorių kaip E. Morricone ar Stingo kūrinių interpretacijos.

Po Klaipėdos „Classic Live Show“ apkeliaus dar du miestus – pasirodymus bus galima pamatyti Kauno „Žalgirio“ arenoje gruodžio 21 d. ir Vilniaus „Siemens“ arenoje gruodžio 29 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės