Šią savaitę duetas kartu su pusšimčio žmonių komanda pilnai simuliavo koncertą. Netgi įranga repeticijose – visa ta, kuri bus arenoje jau šį savaitgalį, rašoma pranešime spaudai.

„Tokio lygio pasiruošimas nėra įprastas Lietuvoje. Dažniausiai atlikėjai repetuoja studijose ar repeticijų erdvėse kartu su kitais muzikantais, o su koncerto technika „susitinka“ tik pasirodymo dieną užlipę ant scenos. Didžiulė pagarba „Lilui ir Innomine“, kad šį pasiruošimą perkėlė į visai kitą lygį“, – pasakoja įgarsinimo paslaugas teikiančios įmonės „No Noise“ įkūrėjas Linas Kazlauskas.

Beje, šio jubiliejinio koncerto repeticijos reikalauja papildomo dėmesio dar ir dėl kito grupės užmojo – arenos centre šeštadienį iškils X formos 360 laipsnių atvira scena. Šis sprendimas didžiausioje šalies arenoje padės sukurti intymaus susitikimo su grupės klausytojais atmosferą.

Ant scenos lips svarbiausius vaidmenis grupės kelyje suvaidinę žmonės

Tai bus ne tik didžiausias, bet ir ilgiausias grupės koncertas per visą jos gyvavimo dešimtmetį. Jo metu bus papasakota visa „Lilo ir Innomine“ istorija: nuo kūrybos rūsyje iki šiandien.

„Kartu su mumis šį šeštadienį pasirodys ir tie, kurie turėtų prisiimti atsakomybę už tai, kad esame scenoje. Tai – „G&G Sindikatas“. Taip pat „Tie Geresni“, su kuriais savu laiku koncertuodami apvažiavome visus Lietuvos rūsius“, – šypsosi dueto viena antroji Konstantinas Kiveris-Lilas.

Be jau minėtų grupių, ant scenos Žalgirio arenoje lips atlikėjai Asaf Yehuda ir Evgenya Redko, kurie savo muzkinę karjerą pradėjo su Lilu ir Innomine, o dabar veiklą tęsia kaip „PAI X“ duetas.

„Į šį mums labai svarbų įvykį pakvietėme ir pirmąją grupės vokalistę Justiną Stankevičiūtę, buvusius ilgamečius grupės muzikantus Lauryną Pajaujį ir Joną Butvydą. Taip pat „Karina“ ir „Žmogus velniškai bijantis stebuklo“ melodijų bendraautorių Tadą Lukoševičių, legendinės hip hopo grupės „JBC“ vokalistą Broo...“, – toliau koncerto svečius vardina Rolandas Venckys-Innomine ir priduria, kad atskleidė dar ne galutinį svečių ant scenos sąrašą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės