„Konektaz“ – trijų reperių (Banjoos, Montė ir Karaz) susivienijimas. Grupė susikūrė 2002-ųjų metų vasarą, kai Karaz atsitiktinai susipažino su Banjoo. „Banjoo buvo ką tik atvykęs į Vilnių iš Zarasų, kur drauge du dabartiniu „G&G Sindikato“ nariu Pushu repavo grupėje „Zenitas“. Pamenu, tada jis teturėjo 60 litų kišenėje, bet jo muzikinės idėjos ir talentas buvo neįkainojami. Dar nuo „Zenito“ laikų, man, besidominčiam hiphopu, Banjoo buvo didžiulis autoritetas“, - pasakojo Karaz.

Vaikinai pasidalijo mintimis apie pasaulį ir požiūrį į muziką. Supratę, kad požiūris daugeliu kampų sutampa, nutarė sukurti bendrų kūrinių. Atvykęs į Vilnių Banjoo apsistojo pas pažįstamą reperį Montę, kuris bandė pradėti solinę karjerą. Šis ilgai nelaukęs irgi prisijungė prie bendro reikalo. „Tą vasarą iš draugelio pasiskolinom kompą, susimetę paskutinius pinigus nusipirkom „pusė velnio“ garso kortą ir pradėjom rašyti pirmuosius gabalus. Pirmiausia buvo sukurtas „Varomasis motyvas“, kurį, gerokai patobulintą, galima išgirsti ir šiame albume. Laisvo laiko tą vasarą turėjome sočiai, todėl sėdėdavom pas Montę virtuvėje, rūkydavom ir kurdavom gabalus. Buvome žiauriai vieningi ir jautėmės tikra chebra, kurią riša bendras reikalas“, - pirmuosius žingsnius muzikos pasaulyje prisiminė Karaz.

Per trejus metus visi trys grupės nariai - Banjoo, Montė ir Karaz - tapo gerai žinomi ir vertinami sostinės hiphopo gerbėjų. Daugiausiai už tai, kad nestokodami muzikinių idėjų, neskubėdami, bet tiksliai įgyvendina jas iki galo. Savo kūriniuose reperiai ne tik deklaruoja savitą požiūrį į supantį pasaulį, bet ir stengiasi „perteikti tą jausmą, kurį jausdamas ir parašai vieną ar kitą gabalą“. Būtent šiais žodžiais „Konektaz“ apibūdina tai, kas juos labiausiai skiria iš kitų.

Du iš trijų „Konekto“ narių – Banjoo ir Karaz - prisipažįsta, kad mėgsta pašnekėti, todėl dauguma kūrinių ilgi – po 5-6 minutes. „Ten daug žodžių, bet nereiškia, kad tarp jų dingsta prasmė“, - sako Karaz. Trečiasis grupės narys Montė vadinamas intelektualiuoju reperiu. Galbūt todėl „Konekto“ albume nėra nei vieno keiksmažodžio. Nors niekas nedrįs teigti, kad tai, kas užpildo visą šio CD erdvę, yra ne hiphopas.

Prie albumo sukūrimo taip pat prisidėjo Donciavas („G&G Sindikatas“, muzika), Viper’s (vokalas, muzika), Daiva Starinskaitė („Saulės kliošas“, vokalas).