Lietuvio Bernardo Garbačiausko istorija išties įspūdinga – vos penkiolikus išvyko mokytis į Hamburgo muzikos ir teatro universitetą, o septyniolikos tęsė mokslus prestižinėje muzikos mokykloje Niujorke „The Juilliard School“, vėliau sekė darbas Londone, pasaulyje gerai žinomame žurnale „Vogue“. Būtent pastaroji patirtis atlikėją paskatino dar labiau siekti muzikinio kelio, rašoma pranešime spaudai.

„Anksti vaikystėje, prieš pietų stalą, pirštais imituodavau grojimą fortepijonu ir kada tik turėdavom svečių, jiems savo iniciatyva rengdavau pasirodymus. Tėvai matė, kad turiu aistrą muzikai, šokiui, menui – o ir mamos pusė labai talentinga – turim poetų, rašytojų, dailininkų, net mano senelis – žymios kapelos dainininkas, jo miestelyje – jį žino visi! Vos penkiolikos – pastebėtas prof. Ramintos Lampsatytės, turėjau išskirtinę galimybę nebaigus mokyklos, būti priimtas į Hamburgo Muzikos ir Teatro universitetą, o jau septyniolikos – išsikrausčiau į Niujorką, nes patekau į savo svajonių mokyklą – The Juilliard School, kur mokiausi solinio dainavimo“, – pasakoja Bernardas.

Vėliau kūrėjas, gyvendamas Londone, nusprendė tęsti magistro studijas dainų rašymo srityje. Studijų metų užmegztos pažintys padėjo susipažinti su įtakingais muzikos pasaulyje žmonėmis, patekti į daugelio atlikėjų trokštamas įrašų studijas.

Dabar atlikėjas ne tik kuria muziką, bet tai derina ir su darbu gerai žinomuose britų mados žurnaluose „Harper‘s Bazaar“, „Elle“, „Cosmopolitan“ ir „Esquire“.

„Per šį laiką supratau, kad nebereikia fokusuotis tik į vieną dalyką. Muzika ir mada yra tiesiog kultūra. Aš – kultūros žmogus! Galiu puikiai dirbti abiejose industrijose – tiesiog tam reikia griežtos disciplinos ir nepriekaištingo laiko planavimo. Kadangi esu abiejose – mados ir muzikos industrijose, dėl šios priežasties savo vaizdo klipams ir įvaizdžio kūrimui – naudojuosi vien tik savo įgūdžiais ir turiu su savimi tik mažą žmonių komandą, kuri padeda išpildyti mano artistinę viziją tol, kol aš pats šimtu procentų koordinuoju visą kūrybinį procesą – nuo dainos parašymo, iki stiliaus ir vizualinio išpildymo, bei įvaizdžio kūrimo“, – džiaugiasi dainininkas.

Tiesa, prie šiandien pristatomos dainos ir vaizdo klipo „Waiting Dor Your Love“ darbavosi įspūdinga profesionalų komanda. Dainą kartu su Bernard Gebry kūrė švedų kilmės dainų rašytoja ir atlikėja Shalisa Taylor bei prodiuseris PENGWIN.

Vaizdo klipe matomą choreografiją sukūrė vienas žymiausių pasaulio choreografų – Anders Deeno Nielson, kuris darbuojasi su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Justin Bieber, Jason Derulo, Kylie Minogue ar Rita Ora.

„Labai laukiau šios dienos ir šios premjeros. Tai tarsi dar vieną naujas lapas, kuris beprotiškai išjaustas ir išgyventas – noriu, kad „Waiting For Your Love“ išgirstų žmonės. Mano muzika tai tikra euro – pop euforija. Šis singlas – tai lyg šokis verkiant, nes muzika parašyta iš širdies, kur žodžiai apie sudaužytą širdį surišti su šokti verčiančiais skambesiais. Jeigu klausytume tik žodžių – norėtųsi tik verkti, bet muzika jus verčia šokti! “, – intriguoja atlikėjas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės