Dainų autorė ir atlikėja Liepa sako, kad naujausia jos daina „Šalia tavęs“ sukurta jau seniai, tiesiog laukė tinkamiausio laiko, kada galėtų suskambėti ir atsiskleisti geriausiai.

„Ši daina yra apie meilę, apie šiltus jausmus ir apie tą pilnatvės jausmą, kai suvoki, kad šalia tavęs yra tas žmogus, su kuriuo gali įveikti viską, su kuriuo gali mėgautis akimirka, leistis į nuotykius, kartu suktis virtuvėje ir su kuriuo gera tiesiog sėdėti ir tylėti. Pati esu laimingiausia moteris šalia savęs turėdama savo vyrą ir suvokdama, kad kai mylimas žmogus šalia, visi tikslai yra pasiekiami, visi darbai ir planai einasi sklandžiau. Linkiu visiems susirasti tokį žmogų, su kuriuo jums bus tiesiog gera būti, o širdyje bus ramu“, – apie romantiškus jausmus puoselėjančią dainą pasakoja Liepa.

Tekstą ir muziką dainai „Šalia tavęs“ parašė Viktorija Rupeikytė. Tiesa, Liepa atvira, šis kūrinys iš pradžių skambėjo visai kitaip – lyriškai, romantiškai, melancholiškai. Tačiau muzikos prodiuseris Faustas Venskus atlikėjai pasiūlė dainą šiek tiek adaptuoti ir suteikti jai naujų spalvų – pozityvo, šiltų ir šviesių natų, kurios nuteikia vasaros linksmybėms, rašoma pranešime spaudai.

Dainą galite išgirsti čia:

„Dabartinė dainos versija, tikiu, taps viena iš tų dainų, kuri vasaros vakarais skambės draugų vakarėliuose gamtoje, kelionėse važiuojant automobiliu palydėti saulės ar rytą prabudus šalia mylimo žmogaus. Man pačiai norisi ją niūniuoti, kai esu laiminga“, – pristatydama dainą savo įspūdžiais dalijasi atlikėja Liepa.

Dėl itin intensyvaus Liepos koncertų turo su gyvo garso grupe, dainos vaizdo klipo filmavimą teko atidėti net 5 kartus. Tačiau atlikėja džiaugiasi, kad dirba su tokia kūrybos komanda, kuri puikiai ją supranta ir tiki, kad niekas nevyksta veltui.

„Kadangi ši daina apie meilę ir apie brangiausią žmogų, kuris yra šalia, nusifilmuoti su manimi dainos klipe kviečiau savo vyrą Evaldą. Man tai atrodė ypatingai jautru ir atvira, tačiau jis vis tik ir toliau panoro saugoti savo privatumą. Kadangi myliu jį, puikiai suprantu jo jausmus, todėl su režisiere Vilma Zalanskaite socialiniuose tinkluose paskelbėme herojaus atranką, kuri sulaukė daugybės pretendentų, norinčių nusifilmuoti romantiškame vaizdo klipe. Manau, su Juozapu mums puikiai pavyko perteikti pagrindinę dainos mintį“, – klipo filmavimo užkulisius atskleidžia Liepa ir prasitaria, kad ateityje vis dar nepraranda vilties kuriame nors savo dainos klipe įkalbinti nusifilmuoti ir savo vyrą.

Dainos „Šalia tavęs“ vaizdo klipas nufilmuotas Palangoje – vasaros įsimylėjėlių sostinėje. Atlikėja juokauja, kad būtent filmuojant klipą ji pati tarsi pamatė Palangą iš naujo, visiškai kitokią, įtraukiančią ir romantišką.

„Daugybę metų į Palangą vykdavau tik koncertuoti ir kaip ir daugelis mūsų buvau susidariusi įspūdį, kad čia viskas tiesiog verda kaip avilyje. Tačiau šį kartą filmuodami klipą turėjome laiko neskubėdami išvaikščioti gražiausias vieteles, pasimėgauti vaizdais pasikėlę apžvalgos ratu, ramiai palydėti saulę prie Palangos tilto. Pamačiau daugybę įsimylėjusių žmonių, kurie mėgaujasi vienas kitu, mėgaujasi kiekvienu šio kurorto kampeliu, kuris atrodo taip ir kviečia sustoti akimirkoje, pabūti čia ir dabar, pasimėgauti tos akimirkos emocija. Mane pačią tiesiog įtraukė“, – apie iš naujo atrastą garsiausią Lietuvos kurortą pasakoja atlikėja.

Ir nors daina „Šalia tavęs“ klausytojams pristatoma po ilgos pertraukos, Liepa sako įrašinėjanti dar vieną kūrinį, kuriame taip pat netruks jausmų, kuriuos, ko gero, ne vienas iš mūsų esame patyrę.

Taip pat Liepa pripažįsta, kad ir kokia intensyvi jai ši vasara, kuomet su savo grupe keliauja po visą Lietuvą, ji vis dažniau atranda laiko savo mėgiamam užsiėmimui – dainų rašymui.

„Dirbu su labai kūrybingais ir talentingais žmonėmis, matau kaip jie mėgaujasi tuo, ką daro ir vis dažniau pati grįžtu prie kūrybos, rašau dainas ir jau nekantrauju, kada galėsiu pristatyti savo kūrybos dainų albumą. Dainų rašymas man yra didelis malonumas, galimybė perteikti savo jausmus ir būti visiškai atvira su savo klausytojais“, – naujienomis savo klausytojams dalijasi atlikėja Liepa.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją