„Smagu sugrįžti į Indiją jau nebe kaip keliauninkui, o pristatant savo muziką“, – pasakoja Leon Somov. „Be jokios abejonės, labai džiaugiamės šiuo kvietimu ir galimybe parodyti savo muziką naujai auditorijai.“

„O kur dar įkvėpimas! Niekas nesuteikia tokio impulso kūrybai kaip nauji potyriai, kelionės, ypač po tolimesnes ir mažiau pažįstamas šalis, ir pažintis su vietine muzika. Kas žino, gal Indijoje gims naujos dainos ar bendras darbas su vietiniais atlikėjais“, – šypsosi muzikos kūrėjas.

Rugsėjo 28 dieną Leon Somov ir Dileta surengs koncertą Naujame Delyje, klube „Depot48“, o spalio 1 dieną pasirodys Ziro festivalio scenoje, rašoma spaudos pranešime. Dieną prieš šį pasirodymą, rugsėjo 30-ą, Leon Somov taip pat sugros savo DJ programą Ziro festivalio atidarymui skirtame vakarėlyje, kuriame taip pat nuskambės ir soliniai muzikos kūriniai bei keli bendri darbai su kitais Lietuvos atlikėjais.

Diletai taip pat yra tekę anksčiau turistauti Indijoje, bet „keliauti ir dalintis savo muzika taip toli nuo namų skamba kaip dar geresnis planas“.

„Festivalyje dalyvaus daug grupių su skirtingais žanrais, tad bus labai įdomu įsilieti su savo spalva į visą paletę. O dar kokia kelionė laukia… Į slėnį, kuriame vyksta festivalis, nėra skrydžių, tad dalį kelionės vyksime vietiniais traukiniais ir džipais, kurie veš kalnų keliais. Neabejoju, kad tai bus įspūdžių kupina savaitė“, – sako Dileta.

Ziro festivalis vyksta unikalioje Indijos vietoje šalies Šiaurės Rytuose, Arunačal Pradešo provincijoje, esančioje tarp Butano, Tibeto, Kinijos ir Mianmaro, turtingoje gamta ir teritoriją supančiais kalnais. Provincijos pavadinimas reiškia aušros apšviestų kalnų teritoriją. Festivalis puikiai žinomas šalyje ne tik dėl išskirtinės lokacijos, bet ir kasmet gausiu muzikos atlikėjų ir grupių ne tik iš Indijos, bet ir užsienio sąstatu.

Leon Somov ir Dileta ne pirmieji svečiai iš Lietuvos koncertuosiantys šio festivalio scenoje. 2019 metais Ziro festivalyje pasirodymą surengė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Įspūdingą koncertą, kuris tąkart vainikavo visą festivalio programą, sugroję muzikantai privertė šokti gausiai susirinkusią klausytojų minią.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją