Šiuo metu JAV viešinčios grupės lyderis Igoris Kofas neslepia, kad įkalbėti jį surengti būtent tokį pasirodymą buvo nelengva.

„Jau daug metų eksperimentavome tik elektroninės muzikos srityje. Žinoma, pasitaikydavo ir išimčių. Pavyzdžiui, paskutiniame albume vienoje dainoje skamba tradicinis armėnų instrumentas dudukas, esame kelių dainų akustines versijas ruošę Naisių festivaliui. Bet vis dėlto man, elektropop stiliaus gerbėjui, sugroti visą koncertą akustiškai yra didelis iššūkis. Nemažesnis iššūkis – šv.Kotrynos bažnyčia, kurioje dar nė sykio nesame koncertavę.Vis dėlto džiaugiuosi, kad su grupe tam ryžomės – labai įdomu stebėti, kaip dainos įgauna kitokį, naują skambesį“, – šypsodamasis pasakojo atlikėjas.

Prie naujo, kitokio grupės skambesio prisideda ir du nauji muzikantai. Boso gitarą į rankas paėmė vienas geriausių dainininko bičiulių Vainius Šimukėnas, kuris yra grojęs ne viename sostinės kolektyve įvairiais instrumentais. Kitas bičiulis – žinomas prodiuseris, populiarių SEL dainų muzikos autorius Žilvinas Žusinas – lyriškam I.Kofo vokalui akompanuos fortepijonu.

Akustiniame koncerte „Lemon Joy“ atliks geriausias naujausio albumo dainas, tarp kurių ir viena populiariausių praėjusių metų lietuviškų dainų „Kažkada“, dažniausiai skambėjusi komercinių radijo stočių eteryje, bei „Vasaros laiškai“. Akustiniame koncerte taip pat skambės jau klasika tapę grupės kūriniai „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“, „Balta meilė“, „Karoli“, „Pamiršk mane“ ir kt.

Akustinę programą „Lemon Joy“ atliks ir per pasirodymą sostinės klube „Tamsta“, kuris bus surengtas pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės