Tai jau antras 2018 metais susikūrusio dueto „KAnDIs“ albumas. Naujame leidinyje skamba „Anties“ hitai „Klasėj mane kalbina“, „Alyvos“, „Pokštas“, „Kažkas atsitiko“, „Zombiai“ ir kiti populiarūs kūriniai. Visą albumo programą ir kitus „Anties“ kūrinius, kurie nepateko į naują leidinį, grupė atliks „ANTIS kaip KAnDIs“ pristatymo koncertuose – rugpjūčio 5 dieną Druskininkuose, rugpjūčio 10 dieną Vilniuje ir rugpjūčio 15 dieną Palangoje.

Proginiuose koncertuose taip pat bus minimas grupių „Antis“ ir „KAnDIs“ įkūrėjo ir vokalisto Algirdo Kaušpėdo 70-metis. Šventiniuose pasirodymuose laukia ne tik naujai interpretuoti kultiniai „Anties“ kūriniai, bet ir geriausios Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros grupės „KAnDIs“ dainos iš pirmojo albumo – „Vėjas“, „Moteris“, „Dalia“, „Mes mylime“, „Už poliarinio rato“.

„Mudu su Viktoru Diawara mano neeilinio gimtadienio proga išdrįsome naujai įrašyti dešimt „Anties“ dainų ir pavadinome diską „ANTIS kaip KAnDIs“. Kartu patyrėme džiaugsmą – įrašyti ir atrasti, klausytis ir juoktis, prisiminti ir dalintis“, – įrašą pristato Algirdas Kaušpėdas. „Albumas skirtas visiems, kurie savo gyvenimą nors truputį asocijuoja su „Antimi“ – ar tai būtų Roko maršai, ar Sąjūdžio mitingai, ar asmeniniai prisiminimai klausantis kasetinio magnetofono... Mano galva, „Antis“ tais laikais užkabino daugelį...“.

„Šiemet užsukau į žuvų rūkyklą Molėtų plente. Mane be galo džiaugsmingai pasitiko savininkas, papasakojęs, kad kai buvo jaunas Klaipėdoje filmą „Kažkas atsitiko“ žiūrėjo šešis kartus“, – pasakoja Algirdas Kaušpėdas. „Grupė „Antis“ jam buvo legenda, kuria patikėjus mes tapome laisvi. Pernelyg nesureikšminu „Anties“ indėlio į šalies atgimimą, bet sutinku, kad tada buvome kartu."

„KAnDIs“ – „Zombiai“:

Naujas „KAnDIes“ albumas jau pristatytas singlais „Kažkas atsitiko“, „Pokštas“ ir šviežiausiu „Zombiai“. Šias dainas vinilo ir kompaktinėje plokštelėje papildo dar 7 gerai žinomi „Anties“ kūriniai – „Draugui Tatatavičiui“, „3-10-52“, „Alio, alio“, „Laima“, „Ko tu stovi?“, „Klasėj mane kalbina“ ir „Alyvos“. Aranžuotes daugeliui albumo dainų sukūrė „KAnDIs“ narys Viktoras Diawara, o kūrinį „Pokštas“ prodiusavo Leon Somov, su šia grupe taip pat dirbęs ir prie dviejų pirmojo albumo „Už poliarinio rato“ dainų.

Albumą išleido muziko kompanija M.P.3, pastaraisiais metais taip pat išleidusi „Lemon Joy“, „Anties“, „Bix“, „Biplan“, Martyno Levickio, Leon Somov & Dileta, Jurgos, „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“, „Atikos“, „Colours of Bubbles“ ir kitų atlikėjų įrašus. Naujausią albumą „ANTIS kaip KAnDIs“ vinilo ir kompaktinės plokštelės formatu galima įsigyti interneto parduotuvėje Buymusic.lt. Nuo šiandien albumas taip pat pasiekiamas visose skaitmeninėse muzikos platformose. Jo išleidimą dalinai parėmė asociacija LATGA.

Pristatydama albumą „KAnDIs“ kviečia į išskirtinius koncertus, kuriuose bus minimas Algirdo Kaušpėdo jubiliejus bei skambės garsiausios jo dainos iš visos kūrybos nuo 80-ųjų pabaigos iki naujausių kūrinių – tiek iš grupės „Antis“, tiek ir grupės „KAnDIs“ repertuaro. Šventiniai koncertai įvyks rugpjūčio 5 dieną Druskininkuose, „Druskininkų kolonadoje“, rugpjūčio 10 dieną Vilniuje, „Vasaros terasoje“, ir rugpjūčio 15 dieną Palangos koncertų salėje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją