„Su nekantrumu laukiu jūsų, mielieji mano kaimynai, savo koncertuose Vilniuje ir Kaune. Su didžiule komanda dirbome ties šių koncertų apipavidalinimu ir su didele meile paruošėme Jums išskirtinai jaukią programą“. – sako Laima Vaikulė.

Vilniaus ir Kauno koncertuose skambės visi žinomiausi dainininkės kūriniai, gyvuojantys scenos padangėje ne vieną dešimtmetį.

Nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininkė, grakšti ir rafinuota scenos diva – visi šie epitetai lydi Laimą Vaikulę ilgus muzikinės karjeros metus. Nuo 80-ųjų karjerą pradėjusi Laima dar tuomet visus nustebino iki šiol nematyta choreografija ir itin giliu muzikiniu skoniu. Tai įvertino ir žavėjosi jos išskirtinumu net JAV prodiuseriai bei kompozitoriai.

Ryškūs, įspūdingi, vidinės išraiškos pilni Laimos pasirodymai dvejuose dižiuosiuose Lietuvos miestuose nepaliks abejingų! Kiekviena jos atlikimo daina – tarsi mažytė gyvenimo istorija, prasismelkianti tiesiai į giliausias sielos gelmes.

Organizatoriai širdingai kviečia visus į koncertus gruodžio 8d. Kaune, Žalgirio Arenoje ir gruodžio 26d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje bei pažada nepamirštamas emocijas!

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją