„Iš to jaudulio mes juokais mestelėjome, kad būtų neblogai išmokti keletą islandiškų žodžių. Juk jei patys grotumėm toje nuostabaus grožio saloje, maloniai nustebtumėm išgirdę kolegišką „labas“. Taigi nusprendėme, kad savo dievinamą grupę pasveikinsime jų kalba, - nuotaikingai pasakoja atsakingai repeticijose dirbanti „Gerai Gerai & Miss Sheep“ komanda.

Duetas ir jiems nuolat talkinantys muzikantai juokiasi, kad gali nutikti ir taip, jog visos pamokos nueis šuniui ant uodegos.
„Miss Sheep iš kažkur iškrapštė žodyną. Tačiau islandų gramatika – mums nepažintas kosmosas. Repeticijose kalbam bendratimis ir bandom net perdainuoti kai kuriuos savo gabalus. Tik kažin, ar klausytojai ir patys „Gus Gus“ užskaitys mūsų bandymus“, - juokiasi už dueto instrumentinę pusę atsakingas Gerai Gerai.

Kaip bebūtų, „Gerai Gerai & Miss Sheep“ pažada savo vieną mėgstamiausių grupių užkulisiuose pasitikti nuotaikingai ir į koncertą susirinkusius svečius „apšildyti“ didžiajam pasirodymui kaip reikiant.

2008-aisiais, visai netyčia, susitikęs duetas šiandien jau nesuskaičiuoja visų savo koncertų – jiems svarbūs ir pasirodymai prieš MOBY ar „Morcheeba“ vokalistės Skye koncertus, ir inovacijų kupinas šou, kurį duetas surengė menų fabrike „Loftas“, ir išvykos į mažesnius Lietuvos miestus, kuriuose, kaip patys sako, grojasi kur kas šilčiau nei pramogų išlepintame sostinės Senamiestyje.

Kaip brangų įrodymą, kad dirbo nuoširdžiai ir kryptingai, duetas prie krūtinės spaudžia šiųmečių M.A.M.A apdovanojimų statulėlę. Šią „Gerai Gerai & Miss Sheep“ atsiėmė kaip geriausi metų debiutantai.

Šiandien kartu su duetu ant scenos lipa ilgus metus su grupe „Inculto“ grojęs būgnininkas Sergejus Makidonas ir roko gerbėjams geriau pažįstamas bosininkas Anatolijus Lenas.

Netikėtai prie komandos prisijungė ir trimatėmis vizualizacijomis gyvų pasirodymų metu rūpinasi nuolat užsienyje naujoves medžiojantis Nulis Vaizdo, kasdien šaukiamas Aliaus Petraškos vardu.

„Gerai Gerai ir Miss Sheep“ džiūgauja, kad per dvejus metus sukauptos patirtys jiedviem leidžia judėti į priekį ir kviečia juos išgirsti gyvai - prieš pat elektroninės muzikos dievų „Gus Gus“ koncertą.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją