Šventaragio slėnyje, kur maišosi Neries ir Vilnelės vandenys, o senamiesčio mūrai bei senų laikų legendos darniai sugyvena su veržlaus ir modernaus miesto vizija, menais, mokslu ir technologijomis, jau 700 metų plaka jauna Vilniaus širdis.

Sausio 25 dieną šiuos širdies dūžius išgirdo visa Lietuva, nes pradėtas švęsti istorinis įvykis – sostinės 700-asis jubiliejus.

Šia proga Katedros aikštėje atsivėrė neregėtas „Laiko portalas“. Jis sujungė laiką ir erdvę, sena ir nauja, legendas ir inovacijas, muziką ir šviesą bei suvienijo visų vilniečių bei miesto svečių širdis plakti vienu jauno miesto ritmu.

Katedros aikštėje vilniečius ir miesto svečius žavėjo į žodžių, garsų, balsų ir vaizdų dermė, o tarp šio jubiliejinio koncerto dalyvių galima buvo išvysti bei išgirsti Andrių Mamontovą, Moniką Liu, Mantą Jankavičių, Ievą Barborą Juozapaitytę, Saulių Petreikį, grupes „Solo Ansamblis“ bei „Freestarz“, Šv. Kristoforo kamerinį orkestrą, naujų idėjų kamerinį orkestrą „NIKO“ bei daugelį kitų žymių atlikėjų.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės