Vakarėlio metu bus dalinami naujausi
electro
pionierių „Partyzanų“ miksai „Banana Drama".

„Rüt Rüt“ – tai komanda, stebinanti savo atsidavimu ir noru išjudinti multimedijos ledą. Dažniausiai jie matomi įvairiuose alternatyviuose festivaliuose visoje Lietuvoje - „Kaunas Jazz“, „Centras“, „Enter“, „Jauna Muzika“ - tačiau pastaruoju metu pasirodė ir daugelyje rimtų elektronikos koncertų: „Gus Gus“, „Merzbow“, „The Prodigy“ bei „Black Eyed Peas“. Paskutiniais metais „Rüt Rüt“ dažnai galima išvysti ir už Lietuvos ribų.

„Rugpjūčio pabaigoje esame pakviesti į antrus metus Kelne vykstanti „C/O POP“ elektroninės muzikos festivalį. Per penkias festivalio dienas numatomi įvairūs muzikiniai, multimedijos pasirodymai, taip pat konferencijos. Didelis dėmesys bus skirtas VJ pasauliui. Beje, pasirodysime „VJ Arena“ pavadintame renginyje viename iš Kelno klubų. Muzika šio vakarėlio metu rūpinsis „Apparat“, „The MFA“, Jamesas Holdenas. Tuo tarpu kituose vakarėliuose pasirodys net tokie grandai kaip Richie Hawtinas bei Ricardo Villalobos“, – pasakojo „Rüt Rüt“.

P-Shaver bei Guru Slut duetas prieš kelias dienas baigė įrašinėti savo naujausią miksą, kuris pavadintas vakarėlio „Banana Drama“ vardu. Berlynu infekuotas darbas atskleis pačias naujausias elektroninės muzikos tendencijas, taip pat parodys, į ką pavirto šiuo metu iš klausytojų lūpų vis rečiau ištariamas electro stiliaus pavadinimas. Limituotu tiražu išleistą 57 minučių miksą gaus pirmasis 100-as, atėjęs į „Banana Drama“ vakarėlį.

„Miksas - vasariškas, labiau skirtas klausymui. Antra, daugumai, kurie tikėjosi griežto, sunkaus ir gryno electro, gali tekti nusivilti – jame naujas mūsų požiūris į modernią 21 amžiaus house muziką su subtiliais įvairių stilių prisilietimais – click, acid, electro, tech, minimal ir t.t. Žinoma, jame netelpa visas mūsų grojamos ir mylimos muzikos stilių spektras, be to, kaip jau minėjome, tai yra labiau downtempo ir klausymui skirtas miksas, todėl nereikėtų suprasti, kad tai nauja mūsų muzikos filosofija”, – taip apie naujausią miksą kalbėjo „Partyzanai”.

Klube „Gravity“ debiutuosiantys DJ Esse ir DJ Max Charam priklauso minimal techno bei click‘n‘cuts muziką propaguojančiai diskžokėjų komandai „Komfort“. Projektas „Komfort” yra neblogai žinomas Latvijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje. Paklausti, kodėl apie juos daugiau žino svetur nei Lietuvoje, „Komfort” nariai atsakė: „Lietuvos scena tik visai neseniai atvėrė savo duris mūsų grojamai muzikai, prieš tai tekdavo apsiriboti tik mūsų pačių organizuotais uždarais vakarėliais.”

„Šiame vakarėlyje pirmą kartą Lietuvos klubiniame gyvenime galima garsiai kalbėti apie DJ akistatą su VJ. Vaizdui šįkart bus skiriamas maksimalus dėmesys - ritmiškas video užpildys praktiškai visą šokių aikštelę. Taip pat yra noras „Gravity“ klube sukurti kiek neįprastą atmosferą, nes vaizdas dar labiau stimuliuos žmonės šokti ir linksmintis klube. Tačiau viską pamatysite tik atvykę į vakarėlį“, – žadėjo „Rüt Rüt“ kolektyvas.