Čia šurmuliavo klausytojai, vos sutilpę į gimtadienio šventę. Bilietų į aštuonioliktą klubo gimimo vakarėlį neliko dar gerokai prieš renginį, rašoma pranešime spaudai.

Vakarėlį pradėję „Rakija Klezmer Orkestar“ surengė pasirodymą čia pat salėje, tarp žmonių. O nuo gerokai didesnės, gimtadieninės scenos žiūrovus pasitiko daugybė populiarių Lietuvos atlikėjų: Monika Liu, Benas Aleksandravičius „ba.“, „Kabloonak“ bei Rūta Mur, benny b, grupės „Garbanotas“ ir „Superkoloritas“, „Baltojo Kiro“ lyderis Tautvydas Augustinas, Domantas Starkauskas iš grupės „Abudu“ bei „Los secretos de Pablo“.

Dainininkai vienas po kito sveikino „Tamsta“ klubą su gimtadieniu, dalinosi čia patirtais momentais ir dėkojo už galimybę sugroti savo dainas skambant tokiam įspūdingam profesionalų orkestrui.

Būtent griausmingas „Tamsta Orchestra“ tapo viso vakaro puošmena. Tik kartą metuose pasirodantis, gimtadienio šventei suburtas orkestras akomponavo visiems atlikėjams, o kiekviena aranžuotė buvo parašyta specialiai šiam vakarui.

Didžiausiame aštuonioliktajam gimtadieniui suburtame „Tamsta Orchestra“ grojo Mykolas Bazaras (bosinė gitara), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Benediktas Bazaras (perkusija), Domantas Razmus (būgnai), Paulius Volkovas (elektrinė gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Jievaras Jasinskis (trombonas), Povilas Jurkša (trombonas), Laurynas Lapė (trimitas), Liutauras Janušaitis (saksofonas), Tomas Botyrius (saksofonas), Linas Klebauskas (saksofonas), Dovydas Stalmokas (saksofonas), Mindaugas Vadoklis (trimitas), Dominykas Vyšniauskas (trimitas), Aurimas Rimeikis (trimitas) ir Lukas Pivoriūnas (suzafonas) bei Aistė Baliūnytė-Dailidienė (arfa).

Būtent arfa „Tamstos“ orkestre buvo ilgametė klubo kūrybos vadovo ir muzikanto Aurimo Rimeikio svajonė, kuri simboliškai išsipildė klubui sulaukus aštuoniolikos.

„Nuoširdžiai norisi visus apkabinti, tiek grojančius, tiek klausančius. Norėčiau palinkėti, kad muzika mumyse ir su mumis gyventų visuomet, o ši šventė nesibaigtų kartu su „Tamstos“ gimtadieniu“, – šventiškais linkėjimais dalinosi Aurimas Rimeikis.

Vakarėlio akimirkos:

Aštuoniolika metų trunkanti klubo „Tamsta“ istorija girdėjo begalę čia vykusių muzikinių debiutų – pirmųjų koncertų, pirmųjų albumų pristatymo vakarėlių ir daugybės dabartinių žvaigždžių pirmuosius žingsnius pasirodant konkurse „Garažas“.

Per klubo gyvavimo metus čia yra pasirodę ir tokie užsienio atlikėjai kaip Shakka, „Tank & The Bangas“, „Knower“, Jose James, Raul Midon, „Tortured Soul“, „Dave Okumu & The 7 Generations“ ir daugybė kitų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės