„Jau sunku ir suskaičiuoti, kiek klipų išleidau. Kaskart pradėdamas mąstyti apie naujus vaizdo klipus suku galvą, ką čia naujo išrasti, kaip nesikartoti. Norisi originalumo. Teko išmėginti nemažai vietų, tad lokacijų filmavimams Lietuvoje liko ne tiek ir daug. O ir klimatas čia nenuspėjamas. Planuoti filmavimus gana sudėtinga“, – pranešime spaudai tvirtina atlikėjas.

Kadangi kūrinys „Sorry bye“ spinduliuoja romantika, ramybe, ir vaizdo klipas bus ne rėksmingas, o šiltas. „Jau ne kartą esu buvęs Kipre, todėl labai greitai supratau, kur noriu įgyvendinti visas klipo idėjas“, – atskleidžia Ironvytas.

Nors tvirtina, kad scenarijus – intriguojantis, jį kūrybinė komanda kol kas laiko paslaptyje. Siužeto vizualizaciją atlikėjas vėl patikėjo prodiuseriui ir operatoriui Vyliui Blauzdavičiui.

„Su Vyliumi esame sukūrę ne vieną projektą. Sakoma, „kelionėje – draugą pažinsi“, o mums keliauti jau yra tekę. Kartu įgyvendinome sporto projektą, kurio metu teko keliauti per Europą. Viskas ėjosi sklandžiai“, – prisimena reperis.

Nors kompanija artima sielai, su sunkumais vyrams visgi susidurti teko. Kūrėjai nusivylė kipriečių neatsakingumu.

„Visi „padės“, „atveš“ ir „bus už penkiolikos minučių“. Galiausiai tenka suktis patiems. Supratome, kad vietinių „tuoj“ reiškia „rytoj“. Mane erzina nekonkretumas. Aš įpratęs nepalikti neišspręstų reikalų rytdienai. Ką suplanuoju, turiu įgyvendinti bet kokia kaina. Taigi, ir kelionėje teko ne kartą „verstis per galvą“, tačiau atlikome viską, ką suplanavę, žinoma didžiulis ačiū mūsų bičiuliams gyvenantiems Kipre, kurių pagalba išsipildė viena iš mano svajonių – nufilmuoti muzikinį vaizdo klipą šiltųjų kraštų šalyje", – džiūgauja vasario mėnesį dainos „Sorry bye“ vaizdo klipą pristatysiantis Ironvytas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės