"Kaune jau tapo įprasta, kad skambant hiphopo ir
R`n`B
muzikai linksmintis prisijungia ir svetimi šiai kultūrai žmonės, tačiau ar ritmai ir garsai, o gal šokiai ir judesiai traukia ne vieno žmogaus norą taip pat pasilinksminti. Šį kartą jau visiems gerai žinomi hitai bus atlikti gyvai. Tai suteiks dar didesnės nuotaikos ir įspudžio klausant šią muziką" - sako vienas renginio organizatorių.

"Vaidas & Daiva Live R`n`B Experience" projektas suburtas profesionalių muzikantų ir dainininkų, kurie per savo karjerą: koncertus su grupėmis "Skamp" ir "Saulės kliošas", begales džiazo muzikos festivalių, gavo itin daug patirties. Tad penktadienio vakarą klube "Exit" ja ir linksmiausiomis muzikinėmis nuotaikomis dalinsis su visais atėjusiais į renginį.

Tie, kam patinka tokių atlikėjų kaip Justin Timberlake, Beyonce ar Jenniffer Lopez dainos bus itin patenkinti išgirdę jų dainų versijas, atliekamas gyvai, o tai - tik maža dalis viso to, kas laukia renginyje.

"Royal Night" pavadintas renginys neapseis ir be dviejų hiphopo ir R`n`B muzikos specialistų DJ Mix ir DJ Mamania, kurie, kaip jau tapo įprasta, kaskart pateikia vis kitokį muzikos kurinių mišinį keturių grotuvų pagalba. Šį kartą jie žada, kad muzikos pateikimas bus dar įspūdingesnis.

"Mes visada mėgome groti kartu. Kai galime žmonėms jų mėgiamą muziką pateikti kitaip: originaliau ir įdomiau, mums patiems tai tampa svotiškas postūmis ir išbandymas kitam kartui. Kad tai padarytume dar geriau ir įspūdingiau. Taip mums tenka groti dažnai, patirties turime daug, bet šiam vakarui prireiks ir gero žmonių palaikymo, juolab kad vakaras karališkai išskirtinis", - pranešime spaudai sako DJ Mix ir DJ Mamania.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją