Prieš koncertą Vilniuje Justas minėjo, jog apie tokius pasirodymus jis senai svajojo ir labai džiaugiasi, jog tai vyksta. Belieka tikėtis, jog nemažai laiko ir jėgų atimantys koncertai dainininkui – tik dar vienas muzikinės karjeros iššūkis, nesutrukdysiantis jo aktorinio ir šokio meno studijoms Vilniaus kolegijoje. Taip pat vaikinas baiginėja antrojo albumo įrašus.

Koncerto metu šeštadienį dainininkas atliks ne tik gerai žinomus autorinius kūrinius „Muziką garsiau“, „Pavasario žiedai“, „Meilės vasara“ ir didžiausią radijo hitą „Ateinu rytoj“, bet ir niekur negirdėtas naujausias dainas bei savo mėgstamų grupių „Red Hot Chili Peppers“ ir atlikėjo Moby garsiausių dainų „koverius“. Pastaruosius atlikėjas tikisi perteikti savaip, ne ką mažiau energingai ir su polėkiu.

Pasak organizatorių pranešimo spaudai, su Justo koncertu klube „Dr.Who“ pradedamas naujas etapas – kiekvieną savaitgalį organizatoriai čia rengs gyvo garso koncertus, kurie turėtų praskaidrinti tamsias besibaigiančio rudens bei artėjančios žiemos naktis.

„Daugelis dažnai skundžiasi, jog geriausi renginiai vyksta sostinėje, - teigė renginio organizatoriai, - Šį rudenį mes įrodėme, kad Klaipėdoje sėkmingai gyvuojančio klubo „Dr.Who“ muzikinis repertuaras ne ką prastesnis – čia koncertavo Mantas, Algis Greitai, Vaidas Baumila, buvo prisatytas „Tabami Goes Queen“ projektas. Todėl šį šeštadienį įvyksiantis Justo pasirodymas – tai dar vienas ryžtingas žingsnis link naktinio gyvenimo ir pramogų įvairovės.

Gruodžio mėnesį naktiniame klube „Dr.Who“ koncertuos legendinė grupė „Empti“, Marijonas Mikutavičius, bus pristatyti gyvos muzikos projektai „Tribute to Lauryn Hill“ su „Saulės kliošo“ vokaliste Daiva Starinskaite bei neeilinis „Tabami No DJs“ su Erica Jennings.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją