Miesto festivalio scenoje artėjant savaitgaliui pasirodė šiuo metu radijo stočių topuose karaliaujantis J. Jarutis. Daugiau kaip dešimtmetį kartu su grupe „Freaks on Floor“ energingą roką grojęs muzikantas 2018-aisiais pasuko solinės karjeros keliu. Kad šis posūkis buvo sėkmingas rodo tiek Metų atlikėjo titulas, tiek ir daugybės perklausų susilaukiantys kūriniai.

J. Jarutis yra vienas aktualiausių šalies atlikėjų, kurio solinė kūryba susilaukia didelio klausytojų susidomėjimo. Dėl šios priežasties į Valdovų rūmų kiemelį rinkosi ne tik žinomi muzikanto bičiuliai, bet ir jo kūrybos mylėtojai.

Kadangi atlikėjo solinį koncertą teko nukelti į kitus metus, „Midsummer Vilnius“ tapo viena nedaugelio progų šią vasarą išgirsti atlikėją gyvai. Klausytojai turėjo progą išgirsti tiek jau hitais tapusius J. Jaručio kūrinius, tiek ir tuos, kurie gyvai nuskambėjo pirmą kartą.

„Festivalio gerbėjų dėmesio sulaukiame tikrai daug. Todėl be galo džiugu, kad nepaisant iššūkių, su kuriais susiduriame šiais metais, galime sukurti miestui šventę. Siekiame, kad joje sudalyvauti galėtų visi norintys“, – pranešime spaudai yra sakęs festivalio vadovas Valdas Petreikis.

Festivalis šiemet vyksta liepos 20-24 d. penkis vakarus festivalio lankytojų lauks Monikos Liu, Justinos Gringytės, Petro Geniušo pasirodymai, E. Nekrošiaus spektaklis „Jobo knyga“ ir „Opera po žvaigždėmis“ – festivalio uždarymo renginys, kuriame pasirodys operos solistas Edgaras Montvidas su orkestru, dirigentas - maestro Modestas Pitrėnas.

Festivalio organizatoriai primena, kad lankytojų skaičius šiemet yra labai ribotas, o festivalio metu bus laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybės institucijų rekomendacijų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)