Antrąjį šios dainos vaizdo klipą kūrę režisierius Marius Rimkus ir operatorius Nikolas Verseckas subtiliems kadrams ir miglotam bei meditatyvią nuotaiką kuriančiam vaizdui išgauti panaudojo specialias optines priemones, kurios kuria miglotą, tarsi per nerimą patiriančio žmogaus regą, kiek iškreiptą, besiliejantį vaizdą, rašoma pranešime spaudai.

Daugiau nei metus ruoštas mini albumas apie nerimą leido atlikėjai savarankiškai gilintis ir daug dėmesio skirti būtent šiai temai, kuri pastarųjų kelerių metų kontekste aktuali daugeliui. Apie „visokio plauko nerimus” kalbanti Justė prisipažįsta, kad būtent nerimas yra jos kūrybinis variklis, o kūrybinis nerimas apskritai yra neatsiejamas nuo menininko gyvenimo.

„Kartais nerimas stingdo, kartais budina ar verčia atsibusti vis anksčiau ir anksčiau, gyventi su nemiga, pamiršti alkį arba norėti praryti viską aplink, kartais slėptis, kartais pulti arba gintis, o kartais plūsteli tiek adrenalino ir jėgų, kad nežinia, kur jas padėti. Belieka tik šokti šokį su nerimu. Kūriniu „Paprasčiau" norėjosi pasakyti, kad vis tiek yra vilties bei šviesos ir kad įmanoma jį prisijaukinti, išmokti būti kartu su juo ir pagaliau tamsoj išgirsti simfoniją”, – sako Justė.

Šis kūrinys žymi naują Justės Kraujelytės kūrybinį etapą. Šiuo metu atlikėja naujo mini albumo kūrybiniame procese ir paieškose, nuo šiol ji pati ne tik kuria tekstus bei melodijas, bet ir stipriai prisideda prie visų kūrinių aranžuočių bei jų prodiusavimo darbų bei žada klausytojams naują skambesį. Artimiausiuose Justės planuose – nacionalinė Eurovizijos dainų konkurso atranka ir ypatingas koncertas.

Pavasarį planuotas albumo „Nejausmas” pristatymas buvo perkeltas, bet kaip teigia pati atlikėja, kartais geriausi dalykai įvyksta iš antro bandymo.

Mini albumo pristatymą su atlikėjos surengta jo kūrimo užkulsių bei menininkės interpretacinių objektų nerimo tema paroda galima ne tik išgirsti, bet ir patirti š.m. gruodžio 1 d. studijoje „You name it” suplanuotuose dvejose sesijose 30-iai dalyvių. Koncertinėje dalyje žiūrovai išgirs visas akustiškai atliekamas albumo „Nejausmas” dainas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės