Grupė savo pirmąjį ilgo metro albumą „Puro Carnaval“ pristatė vos prieš metus. Būtent ir naujausias singlas „Gusto“ yra užgimęs šio albumo kūrim metu, tačiau dienos šviesą išvydo tik šiandien. Pasak „Planeta Polar“ grupės narių, dainai truko vos vieno posmelio, kad ši būtų užbaigta ir patektų į minėtą albumą, rašoma pranešime spaudai.

„Visai neseniai drauge su Coco Maria kūrinį užbaigėm, o šiandien pagaliau paliedžiam jį į platųjį pasaulį“ - džiaugiasi grupės nariai.

Žinoma meksikiečių didžėja ir radijo laidų vedėja Coco Maria - didelė „Planeta Polar“ muzikos gerbėja, tad ir šios dainos kūrybinis procesas neužtruko ir vyko sklandžiai.

“Šioje dainoje Adomas ginčijasi su Coco Maria kokia spalva kam labiau patinka ir abu nusprendžia, kad visai neverta dėl to ginčytis“ - sako atlikėjai.

Grupei „Planeta Polar“ būdingas tropinis skambesys, žaismingi sintezatoriaus garsai ir galingi dembow ritmai dainą „Gusto“ sujungia į vientisą ir unikalų psichodelinio reggaeton stiliaus kūrinį.

Naujausia grupės „Planeta Polar“ ir Coco Maria daina „Gusto“:

Šiandien, bendradarbiaudami su Meksikos ir Didžiosios Britanijos leidybine kompanija „Some Other Planet Records“, grupė „Planeta Polar“ rengia gastroles Meksikoje.

Jų metu spalvingoji trijulė ne tik koncertuoja, bet ir dalyvauja kūrybinėje stovykloje, lankosi vietiniuose radijo ir televizijos kanaluose, kur dalinasi savo kūryba bei supažindina Meksikos gyventojus su Lietuva ir Vilniumi.

„Šiuo metu jaučiamės kaip sapne: Meksikoje nuostabus oras, malonūs ir šilti žmonės, labai daug naujų potyrių. Kiekviena diena pilna įspūdžių. Dabar esame studijoje „El Ganzo“, įsikūrusioje ant vandenyno kranto. Jau trečia diena, kaip dirbame studijoje, kuriam ir įrašinėjam naujus kūrinius, ruošiames čia įvyksiantiems koncertams“- įspūdžiais dalinasi grupės vokalistas Adomas Koreniukas.

Meksikoje, Žemutinėje pietų Kalifornijoje esančioje „El Ganzo“ įrašų studijoje dirbo ir tokios grupės, kaip: „Flight Facilities“, „Anderson Paak“ bei daugelis kitų.

Naujausią Adomo Koreniuko, Jono Narbuto, Pauliaus Vaško ir Coco Maria kūrinį klausytojai jau gali rasti visose muzikos pasiklausymo platformose.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės