Apie būsimą bendrą kūrinį S. Prūsaitis socialiniuose tinkluose užsiminė prieš daugiau nei mėnesį. Tuomet jis publikavo nuotaikingą nuotrauką iš įrašų studijos, kurioje drauge su grupės RONDO vokalistu Aleksandru Ivanausku-Fara įrašinėjo būsimojo hito vokalines partijas, rašoma spaudos pranešime.

„Netikėtas buvo Sauliaus pasiūlymas, bet malonus. Paleido dainos darbinę versiją ir iškart mane užkabino jos nuotaika, ritmika. Aš įpratęs tokioje stilistikoje dainuoti, tai labai patogiai jaučiausi. Nerealiai patiko dirbti su Saulium. Jis man net kažkiek priminė jaunesnį mane patį. Manau, kad gera daina pavyko: linksma, vasariška, tikrai smagi“ – sakė A. Ivanauskas-Fara.

„O man buvo didelė garbė. RONDO - tikra lietuviškos estrados ikona. Kas gali jų hitus suskaičiuoti? Ir jie tikrai nėra tie, kurie duetais lengvai barstosi. Tai, kad Aleksandras sutiko, skamba kaip įvertinimas man ir mano kūrybai“, – sako Saulius Prūsaitis.

Sauliaus Prūsaičio ir RONDO dainos „Tavo lūpom vaikščiojo rasa“ vaizdo klipas čia:

Filmuodami naujos dainos „Tavo lūpom vaikščiojo rasa“ vaizdo klipą (režisierius Eimantas Belickas), jo dalyviai nemažai privargo, tačiau nuotaika filmavimo aikštelėje tvyrojo smagi ir net kiek pakili.

„Turbūt kokius 42 sykius per filmavimą teko dainą pakartoti. Žodžius tikrai visam gyvenimui įsiminiau“, – juokėsi A. Ivanauskas-Fara.

„O mane sužavėjo Aleksandro laikysena, kantrybė ir dėmesys aplinkiniams – nedažnai šiais laikais tokį profesionalumo ir asmenybės derinį sutiksi. Mes, jaunesnės kartos muzikantai, dažnai būnam nekantrūs, amžinai skubantys, lekiantys kažkur. O Aleksandras spinduliuoja ramybę, santūrumą. Gera buvo drauge padirbėti“, – komplimentų negailėjo S. Prūsaitis.

Tiek jis, tiek RONDO vokalistas sutartinai kartojo, kad daina „Tavo lūpom vaikščiojo rasa“ duetu tikrai nuskambės ir scenoje. „Kai tik pasitaikys pirma bendro pasirodymo proga, o ji tikrai bus. Ir gal net šiemet, – intrigavo muzikantai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją