Šiandien šie atlikėjai pristato naująjį savo darbą „Kiek dar“ ir tikisi pakartoti buvusio hito sėkmę.

„Šis kūrinys labai skiriasi nuo „Mergaites arktikos“: tiek skambesiu, tiek nuotaika, tiek siunčiama žinute, – dėstė Ironvytas. – Mes nesivaikome peržiūrų, tačiau norėtųsi, kad šia dainą išgirstų ir joje save atrastų kuo daugiau žmonių. Mano manymu muzika yra skirta ne tik pašokti ar pakvailioti jos fone, bet ir susimąstyti ją klausant. Kūrinys „Kiek dar“ – tai mūsų su Dallasu garsūs pamąstymai bei savųjų vertybių priminimas sau patiems.“

Šio kūrinio skambesiu rūpinosi muzikos prodiuseris Donatas Tamašauskas-Dzouns.

„Su Ironvytu esame padarę kelias dešimtis kūrinių, su Dallasu taip pat esam nemažai dirbę, todėl kūrybinis procesas buvo sklandus, žinoma, neskaitant pandemijos ribojimų – dėl jų įrašai šiek tiek užtruko. Tačiau visgi esu patenkintas tuo, kaip gavosi muzika. Svarbiausiai, kad išgautas kitoks skambesys nei buvo ankstesniuose Ironvyto ir Dallaso kūriniuose – „Greiti ir pasiutę“ bei „Mergaitė arktika“. Man, kaip kūrėjui, buvo įdomu dirbti, o dabar atiduodame dainą klausytojų teismui,“- šypsojosi Dzouns.

Tai – ne paskutinis šių dviejų atlikėjų bendras darbas, kaip atskleidė Dallasas, dar bus pateikta naujienų klausytojams.

„Tai tikrai ne paskutinis mūsų bendras su Vytu kūrinys. Nors ir gyvenu Londone su chebra palaikau ryšius ir, kai tik grįžtu į Lietuvą, mes įrašome kokį nors kūrinį, nufilmuojame vaizdo klipą. Taip nutiko ir su daina „Kiek dar“. Susitikome, įrašėme, nufilmavome ir štai jis jau „Youtube“. Dabar užbaiginėjame dar viena bendrą kūrinį, kurio vaizdo klipą filmuosime jau vasara, tad naujienos nesibaigia, sekite mes ir greitai sužinosite daugiau,“ – su intriga užbaigė Dallasas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės