„Džiaugiuosi vėl stovėdama scenoje po laikotarpio, kurį visi turėjome išlaukti, galėdama dovanoti klausytojams naujus kūrinius ir kartu padainuoti gerai žinomas dainas“, – sakė I. Valinskienė.

Naujausių Ingos dainų sąraše – „Žingsniai keli“, „Kur būsiu aš“, „Du paukščiai“, aplodismentų jūra pasitikti hitai „Už jūrų marių“, „Nuodėmingi angelai“, „Meilės muzika“, o kultinė „Žvaigždė“ neišvengiamai publiką pakėlė nuo kėdžių, rašoma pranešime spaudai.

Vakaro metu skambėjo ypatingas duetas „Širdies baladė“, kurį Inga atliko drauge su scenos legenda Viktoru Malinausku. Publiką sužavėjęs duetas grąžino į 2016-uosius metus, kai jis skambėjo gyvai.

Šįkart Inga jį atliko būdama viena scenoje, kartu skambant neseniai iškeliavusio V. Malinausko balsui.

„Dainavome kartu, nors šalia nebestovėjome... Buvo sunku tramdyti emocijas, tačiau jose ne tik liūdesys. Jaučiu daug dėkingumo Viktorui už suteiktą galimybę pasidalinti muzika“, – kalbėjo Inga.

Tūkstantinė gerbėjų minia klausė drauge su Inga grojančių universaliųjų grupės „Vairas“ muzikantų, scenoje pasirodė Renata ir Deivis Norvilai, šventinę nuotaiką kalėdinėmis dainomis sėjo Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, jausminga atlikėja iš Šiaulių Laura Remeikienė su savo vadovaujamu choru, grupės „El Fuego“ ir „Džentelmenai“, šokių studija „Infinitum“, o magiškus triukus demonstravo vienas garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantas Wizard.

„Inga garsėja ne tik aksominiu balsu, bet ir scenos partnerių gausa“, – vakaro metu juokavo koncerto vedėjai Jonas Radzevičius ir Deivis Norvilas.

Vienas tokių, publikos ypač mylimų, yra I. Valinskienės ir Edmundo Kučinsko duetas. Antradienio vakarą Inga ir Edmundas klausytojus pradžiugino savo bendrų dainų popuri – nuo „Ugnis ir ledas“ iki „Meilės laiptų“.

Sceniniu Ingos įvaizdžiu tradiciškai pasirūpino dizaineris Ruslanas Rybakovas.

Šventiniai Ingos Valinskienės koncertai gruodžio 26-ąją atkeliauja į Klaipėdą, o Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, skambės Šiauliuose.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės