„Sabroso“ girdimas daugumai puikiai pažįstamas spalvotas ir gyvybingas „InCulto“ skambesys. Lengvos gitaros partijos persipina su nuotaikingomis pučiamųjų melodijomis, o viską vainikuoja pietietiškai energingas J. Didžiulio vokalas.

DELFI skaitytojams - naujoji InCulto daina (norint paklausyti dainą, reikalinga Winamp programa - aut.past)

Kartais jis sveikina atvykus į „skonio diskoteką“ ar siūlo savo gyvenimą pagardinti aštresniais prieskoniais, o kartais tiesiog atsiduoda spontaniškoms improvizacijoms, rašoma grupės pranešime spaudai.

„Visa grupė vieningai sutaria, jog nuo šiol mūsų tikslas – priversti žmonės trypti pagal kokybišką, įdomią ir originalią muziką. Mūsų misija – scenoje kovoti už kiekvieną klausytoją ir pakrauti publiką teigiamomis emocijomis, net jei dėl to ir reikėtų peržengti visas muzikines ribas. Naujasis mūsų skambesys visų pirma bus skirtas norintiems pašėlti“, – apie grupės sugrįžimą aistringai pasakojo jos lyderis.

Pasak jo, „InCulto“ nariai dabar – kaip niekada laimingi, nes jaučiasi pasiekę naują savirealizacijos pakopą bei tiksliai žino, kokio muzikinio rezultato nori ir kaip jį pasiekti.

„Šia daina grįžtame prie pirminės „InCulto“ filosofijos, nuo kurios buvome šiek tiek nutolę. Muziką mes suprantame kaip mainus tarp muzikantų ir publikos. Tai – energetiniai mainai, kurie dar yra ir šiek tiek seksualūs. Grupės nariai gauna energijos iš juos palaikančios publikos, o pastaroji „kaifuoja“ nuo grupės muzikos. Tokie mainai nuolat įkrauna abi puses, todėl mes norime šokdinti publiką, o pastaroji – „tūsintis“ pagal mūsų muziką “, – „InCulto“ filosofiją išdėstė J. Didžiulis ir pridūrė, kad kolektyvas yra patenkintas savo pačių studijoje įrašomų kūrinių kokybe, tad grupės gerbėjams netrukus bus pateiktas dar ne vienas muzikinis gardėsis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją