Jauni, žavūs ir be galo talentingi popoperos trio „Il Volo“ nariai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble jau beveik penkiolika metų džiugina gerbėjus visame pasaulyje nepriekaištingu populiariausių dainų atlikimu ir balsais, kurie paliečia giliausias širdies kerteles.

Nuo pat trio susibūrimo pradžios 2009 m. jo populiarumas, pasiekimai ir šlovė tik auga. Prodiuserio Michele Torpedine, kuris dirbo su tokiais atlikėjais kaip Zucchero ir Andrea Bocelli, dėka grupės karjera šovė aukštyn, o jos narių vardus žino visas pasaulis.

Pirmieji italų atlikėjai, pasirašę sutartį su „Sony Music“, „Latin Grammy“ apdovanojimai ir nominacijos, koncertai su Barbra Streisand, Placido Domingo, Erosu Ramazotti, 2015 m. užimta trečia vieta „Eurovizijos“ konkurse, pasirodymas Nobelio premijos teikimo ceremonijoje, „Formulės 1“ vieno iš etapo atidarymo svečiai, daugiau nei dešimt albumų – tai tik maža dalis „Il Volo“ pasiekimų.

Il Volo – „Grande amore“

Nors pandemija šiek tiek pristabdė trio gastroles, „Il Volo“ nariai rado būdą nudžiuginti gerbėjus ir 2021 m. surengė tikrą muzikos šventę Italijos gyventojams – tiesioginę televizijos transliaciją iš Veronos arenos. Čia „Il Volo“ surengė įspūdingą koncertą „Tribute to Ennio Morricone“, skirtą legendiniam italų kompozitoriui, dirigentui, sukūrusiam muziką daugiau nei 500 filmų. Šią transliaciją stebėjo rekordinis žmonių skaičius – beveik 5 milijonai žiūrovų, o koncertas sulaukė tokių gerų atsiliepimų, kad vėliau jį rodė pagrindinis JAV visuomeninis transliuotojas „PBS - Public Broadcasting Service“.

Tais pačiais metais grupė dalyvavo 78-ajame tarptautiniame Venecijos kino festivalyje bei išleido singlą „Ecstasy of Gold“ – dainą, kurios muziką kino filmui „Geras, blogas, bjaurus“ sukūrė Ennio Morricone, o tekstą anglų kalba pirmą kartą parašė kompozitoriaus sūnus Andrea. Tai buvo puiki įžanga į rudenį pasirodžiusį albumą „Il Volo sings Morricone“, kuris kviečia klausytoją į kelionę po vieno didžiausių XX a. kompozitorių kūrybą.

„Il Volo“

2022 m. „Il Volo“ svečiavosi „Eurovizijos“ dainų konkurse. Po ilgos pertraukos dėl pandemijos suvaržymų trio pradėjo koncertuoti ir surengė gastroles 4-iuose žemynuose – Japonijos, Kanados, JAV, Australijos, didžiųjų Europos miestų gyventojai vėl galėjo gyvai išgirsti šiuos tris kerinčius balsus ir jų atliekamas aukso raidėmis į muzikos istoriją įrašytas dainas. 2023 m. tęsdami gastroles po Europą į savo turą „Il Volo“ įtraukė ir Kauną, kur spalio 12 d. atliks visų laikų žinomiausius hitus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės