Ieva Narkutė – turbūt vienintelė Lietuvos dainininkė, kurios koncertai turi ne tik muzikinę, bet ir lygiagrečią bei lygiavertę pasakojamąją dalį. Ji kruopščiai apmąsto, apie ką kiekvieno koncerto metu kalbėsis su žiūrovais, ir, tarsi „stand up“ komikė, pasibando savo šnekamąjį turinį iš anksto.

Štai neseniai Palangos „Vandenio“ klube susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti ne tik jos naujausias dainas, bet ir šį bei tą iš būsimojo „Balto koncerto“ turinio: „Kaip tapti superherojumi?“, „Kodėl santykiai yra tarsi lietuviška žiema?“ ir „Kodėl blogai, kad visoms mergaitėms patinka Elza iš „Ledo šalies“. Temos skamba gana paslaptingai ir sužinoti, kas slypi už intriguojančių pavadinimų, bus galima tik „Baltame koncerte“.

„Jei pernai turėjau programą „8 jos veidai“, kurioje kalbėjome apie kasdienybės kaukes, tai šiemet galima drąsiai sakyti, kad mūsų kaukės staiga ėmė ir nukrito. Šie metai buvo vertybių išgryninimo, apsivalymo, savęs ir kitų esybės pažinimo metai. Jie labai ryškiai, tarsi operacinės šviesoje, parodė, kas yra kas. Tokie švaros metai. Todėl ir koncerto pavadinimas – baltas. Ne tik todėl, kad jis vyks tarpušvenčiu, kai visi tikimės sniego“, – pasakojo dainininkė.

Tai bus koncertas apie gryną gyvenimą, apie daiktus, vadinamus tikraisiais vardais. Be apsimetinėjimo ir žaidimų, be nereikalingų detalių. „Dainos mums padės prieiti prie savęs, prie vienas kito, prie esmės. Susumuosim patirtis, atradimus ir praradimus“ – sako Ieva Narkutė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės