„Parašiau ir iškart supratau, kad tai – esminė šio mano kūrybos etapo daina. Ji viską sujungia ir paaiškina. Bet pirmiausia turbūt reikia paaiškint, kas ta „vienintelė moteris tavo“, – pranešime spaudai sako ji.


Anot Ievos, „vienintelė moteris tavo“ yra ta, kuri pirmąkart tave privertė ištarti žodį iš „m“ raidės. Taip pat tai yra ta moteris, kuri tam žodžiui suteikė naujų spalvų, kurių net nemanei esant. Ji ir ta, su kuria gyveni. Ta, kurią praradai, taip niekad ir neturėjęs. Ji – ta, su kuria teko atsisveikint, kai gimė jūsų vaikai. Ir ta, kurios visada slapta norėsi, bet puikiai žinai, kad tavo ji niekad nebus. Gali būti, kad „vienintelė moteris tavo“ yra tavo buvusioji.

„Viskas veikia taip pat gerai, jei žodį „moteris“ pakeisime į žodį „vyras“. Magija, ne kitaip. Klipą dainai filmavome miegamuosiuose Vilniaus rajonuose – ne paslaptis, kad daugiausia „vienintelių“ yra ten, kur gyvena daugiausiai žmonių. Ta rajonų pilkuma už fasado slepia ištisus gyvenimus, dramas ir jausmus. Filmuojant klipą, žmonės atsidarydavo langus pasižiūrėt, kas vyksta. Tad dabar kviečiu jus, kaip tuos langus, atsidaryti širdis ir įsileist šią naują dainą“, – sako Ieva.

Vaizdo klipą „Vienintelė moteris tavo“ žiūrėkite čia:

Naująjį albumą „Vienintelė moteris tavo“ Ieva Narkutė pristatys koncertuose: gruodžio 1 d. – Kauno valstybinėje filharmonijoje, 15 d. ir 16 d. – Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, 30 d. – Klaipėdos dramos teatre ir 31 d. – Birštono kultūros centre.

„Ateikit į koncertus su žmonėmis, kurie jus jaudina, kurie žino jūsų paslaptis, kurie mato jūsų spalvas ir kurie stovi naktyje kantriai kaip švyturiai, laukdami, kol sugrįšit pas juos iš savo klajonių. Ateikit su tais, kurie ilgai ir kantriai dirbo, kad užsidirbtų epitetą „vienintelis“, – sako Ieva Narkutė.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją