„Ateina laikas, kai supranti, kad klaidos, kurias padarei – neatsiranda savaime ir nėra atsitiktinumas. Tai tavo paties pasirinkimų pasekmės. Tai nereiškia, kad suvokęs šią tiesą, klaidų nebedarysi. Kartais pavargsi būti tobulu ir sąmoningai pasirinksi klaidą. Ir dar – laikas kartais parodo, kad klaidos būna gražios. Nors iš pradžių taip ir neatrodo. Ir tai nėra daina apie nuovargį (nors šis žodis kelis kartus ir nuskamba priedainyje), tai – apie drąsą būti savimi“, – sako ji.

Dainos „Pati gražiausia klaida“ vaizdo klipas čia:

Į naująjį Ievos Narkutės albumą „Vienintelė moteris tavo“ patenka maždaug pusė dainų, kurias ji turi sukūrusi. Dauguma jų visiškai negirdėtos, kelios porą kartų sugrotos koncertuose. „Suprantu, kad šiais laikais žmonės gyvena trijų minučių dainų intervalais ir retas klauso visą albumą ištisai. Bet pažadu, kad tie, kurie turės ryžto tamsų vakarą sėsti į automobilį ir prasukti kelis ratus po miestą bei išklausyti visą albumą ištisai, neliks nuvilti. Nors jo dainos ir gana skirtingos, jas jungia į visumą nematomas siūlas“, – sako Ieva.

Ji pasakojo, kad albumo gimimas turėjo ir gana netipišką įkvėpimo šaltinį. „Gyvenime nėra buvę, kad mane įkvėptų koks nors biurokratinis veiksmas. Tačiau šį kartą galiu nuoširdžiai pasakyti: ačiū LATGA, nes būtent pildydama jos paraišką albumo paramai gauti, buvau priversta atsakyti jiems (o tuo pačiu ir sau) į konkrečius, labai esminius klausimus. Po tos paraiškos pildymo, viskas galvoje tarsi stojo į vietas: supratau, koks tai turi būti albumas, kaip jis turi vadintis, net sukūriau titulinę jo dainą „Vienintelė moteris tavo“, kurią irgi netrukus pristatysiu. Tai gi, deklaruodama, kad albumą finansuoja LATGA, darau tai ne formaliai, o tikrai nuoširdžiai“, – pasakoja ji.

Ievos Narkutės albumo „Vienintelė moteris tavo“ pristatymo koncertai: gruodžio 1 d. – Kauno valstybinė filarmonija, 15 ir 16 d. – Vilnius, Šv. Kotrynos bažnyčia, 30 d. – Klaipėdos dramos teatras ir 31 d. – Birštono kultūros centras.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją