Kaip tikros žvaigždės koncertą pavėlinę valandą, atlikėjai ant scenos pasirodė pečius pasipuošę žvėrelių kaukėmis. „Miss Sheep“ (Dovilės Filmanavičiūtės) aksesuaras priminė avies galvą, „Gerai Gerai“ (Viliaus Tamošaičio) – kiškį, bosisto Anatolijaus Len – meškos, o būgnininko Sergejaus Makidono – vilko.

„Miss Sheep“, apsirėdžiusi Augustos iš „Mur mur mur“ kurtais drabužiais, stebino dangų siekiančiais aukštakulniais. Iš pradžių kiek dėl jų susikausčiusi, vėliau vos nuo jų nenugriuvusi, galiausiai atlikėja jų atsikratė ir šoko basa.

Dainininkus Moby ir „Morcheeba“ vokalistės Skye koncertus apšildžiusi grupė šalia gerai žinomų kūrinių pristatė net trylika naujų, kurie suguls į antrąjį albumą. Kaip ir buvo žadėta, naujos dainos skambėjo mažiau melancholiškai, ritmingiau.

Vizualine dalimi besirūpinančio „Prezentacijų spektro“ komanda surengė šventę akims. Net tris „Lofto“ sienas jie padengė vaizdo moduliais, kurie kūrė ypatingą koncerto scenografiją. „Vakar buvo atėjęs Selas, sakė, kad kabins taip pat (vaizdo techniką – red. pastaba), tik daugiau“, - pašmaikštavo atlikėja, prieš koncertą pasižadėjusi pranokti ir E. Dragūną.

Zoologijos sodo tematiką pasistengė išlaikyti vaizdų specialistas „Nulis Vaizdo“ susirinkusių žvilgsnius traukęs kosmoso, gyvūnų, mistiniais trimačiais vaizdais.

Nors ketvirtadienio vakaras tingesniems muzikos klausytojams pakišo koją ir menų fabrikas „Loftas“ nebuvo sausakimšas, akį džiugino tikrų gerbėjų energija. „Ar visi nusiteikę rytoj neiti į darbą? Jėga, šokam šiandien!“, - koncerto pradžioje ragino „Miss Sheep“.

Bergždžiai neaušindama burnos, „Miss Sheep“ energiją liejo šokinėdama ant scenos, o koncerto gale tiesiog įbėgo į žiūrovų minią ir šoko kartu su jais.

„Gerai Gerai & Miss Sheep“ nuo 2009-ųjų gegužės gyvuojanti grupė, kurią sudaro multiinstrumentalistas Vilius Tamošaitis ir vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė. Electropop grupė yra įrašiusi debiutinį albumą „Own Religion“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją