Į Vilnių iš Vokietijos atvažiuosiantys ir septintąjį albumą „WALLS“ pristatysiantys muzikantai bus atlydėti 95 komandos narių – su jais kartu atvyks turo organizatoriai, grupės vadybininkai, apsauginiai, technikai, garso režisieriai ir kiti darbuotojai. Visa koncerto garso aparatūra, vizualizacijos ir apšvietimas atkeliaus dešimtyje sunkvežimių.

„Kings of Leon“ su visa komanda į Vilnių atvažiuos koncerto išvakarėse – birželio 26-ąją, o laisvą vakarą jie planuoja praleisti susipažindami su miestu. Grupės nariai ne kartą yra minėję, kad lankomose šalyse mielai išbando aukšto lygio restoranus, neabejotina, kad tą padarys ir Vilniuje.

Kelios valandos prieš koncertą vyksiantis „Kings of Leon“ garso patikrinimas bus visiškai uždaras. Gautose instrukcijose įspėjama, kad jame galės dalyvauti tik komandos nariai bei vietos apsauga. Jokie kiti darbuotojai ar pašaliniai žmonės į patalpą įleidžiami nebus.

Grupės vadybininkai pasaulinių žvaigždžių komfortu rūpinasi iki mažiausių smulkmenų. Kalbėdami apie persirengimo kambarių įrengimą, jie pabrėžia, jog jeigu muzikantams bus skirtos sporto drabužinės, sienas ir spinteles svarbu uždengti estetiškai atrodančiu juodu audiniu. Pageidavimų sąraše prašoma, jog kambariuose būtų kilimai, patogios sofos ir foteliai, blankios spalvos šviestuvai. Vadybininkai subtiliai užsimena ir apie tai, jog muzikantai mėgsta kambarinius augalus.

Bene didžiausią dalį pageidavimų sąrašo užima maisto ir gėrimų meniu. Muzikantai keliauja be savo asmeninės virtuvės, tad net 8 puslapius instrukcijų užima užkandžių, patiekalų ir gėrimų nurodymai. Be įprastų punktų, sąraše akį patraukia įvairiausi veganams skirti produktai. Ne paslaptis, kad patys muzikantai yra dideli maisto ir gero vyno mėgėjai, tad bet ko jiems geriau nesiūlyti – sudarytas net atskiras mėgstamiausio vyno sąrašas.

„Kings of Leon“ nariams bei komandai taip pat įdomu išbandyti ir lietuviško maisto subtilybes – pageidavimuose rašoma, jog jeigu vietinis virtuvės šefas norėtų pasiūlyti ir tradicinių lietuviškų patiekalų, jie mielai jų paragaus.

„Kings of Leon“ koncertas įvyks birželio 27 dieną. Grupės turo po Europą maršrutas driekiasi per tokius masinius festivalius kaip „Orange Warsaw Festival“, „Rock in Vienna“, „Pinkpop“ Nyderlanduose, „Tinderbox“ Danijoje ir „Rock Werchter“ Belgijoje. Po koncerto Vilniuje, grupė surengs net tris pasirodymus Airijos sostinėje Dubline.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)