Pasak A. Žiurausko darbas su grupe „Wolfsome" prasidėjo neatsitiktinai ir šis vaizdo klipas – padėka už bendradarbiavimą. „Bendras darbas prasidėjo visai neatsitiktinai, mes su grupės „Wolfsome" vokalistu Martynu Krasnovu esame seni bičiuliai, todėl kai filme atsirado Atėnės personažas – reikėjo būtent jos dainos. Ilgai nedvejojęs kreipiausi į rokerius, nes žinau, kad jie kieti bičai ir daro tai, kas nėra „nuvalkiota", - atskleidė režisierius.

Grupės vokalistas M. Krasnovas teigia, kad apie A. Žiurausko pasiūlymą sukurti garso takelį filmui ilgai nesvarstė ir priėmė jį iš karto, skelbiama pranešime spaudai.

„Andrius paskambino ir tiesiai šviesiai paklausė, ar nenorėtume parašyt filmui dainos? Nemastęs atsakiau – taip. Nieko panašaus nesu pagalvojęs, kad teks kurt, rašyt ir realizuoti kažkokią dainą kažkokiam filmui. Tai mūsų debiutų debiutas kine. Darbas su Andrium - super. Viskas aiškiai, paprastai ir suprantamai", - atvirauja grupės „Wolfsome" vokalistas.

Sukūrus garso takelį filmui, režisierius A. Žiurauskas rezultatu liko labai patenkintas ir pažadėjo muzikantams atsilyginti – sukurti dainos vaizdo klipą. Kūrinį „Lights" puikiai iliustravo filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas" vaizdai bei šiame filme debiutavusio humoristo J. Jankevičiaus vaidyba.

Romantiškame vaizdo klipe gausu jautrių ir kasdieniškų poros santykių scenų, kurios ne tik puikiai atskleidžia dainą, bet ir pristato filmo romantiškąją pusę.

„Pati daina supriešina sapnus ir svajas su realybe, ilgesiu ir nostalgija. Tačiau kiekvienos metaforos nenorėčiau aiškinti - pasiklausykite dainos atidžiau, pasižiūrėkite filmą ir pasidarys aiškiau. Pats manau, kad daina tikrai atspindi Justino personažo savijautą tam tikru filmo momentu ir ne vienas galėtų save atpažinti tiek filme, tiek dainos lyriniame subjekte", - apie dainos sąsajas su filmu atskleidžia grupės narys Lukas Rimkevičius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)