Pasak organizatorių pranešimo spaudai, K. Vaiginis yra dalyvavęs „Kaunas Jazz", Birštonas Jazz", „Vilnius Jazz", „Nida Jazz" džiazo festivaliuose, šiuolaikinės muzikos festivalyje „Gaida", Muzikų Parade, yra surengęs koncertų Nacionalinėje Filharmonijoje ir puikiai žinomas lietuvių publikai kaip tarptautinių projektų autorius bei jų lyderis.

K. Vaiginis, studijavęs Amsterdame ir stažavęsis Niujorke, taip pat yra sėkmingai pasirodęs ne viename tarptautiniame džiazo muzikos festivalyje bei konkurse. 2008 metais subūręs jaunos kartos BigBand`ą "Independent Artists Ensemble", o taip pat – New York`e įrašęs naują kompaktinę plokštelę "Unexpected Choices" su žymiais New York`o muzikantais, tokiais kaip David Berkman, Hernan Romero, Austin Becker, Tatum GreenBlatt, Andy Hunter ir kt.

Joonas Haavisto (Suomija) yra "Jazz improvizacijos 2006" nugalėtojas, suomių pianistas, pradėjęs skambinti fortepijonu šešiolikos metų (prieš tai muzikavo kontrabosu). Jis mokėsi Sibelijaus akademijoje. Lankė Randy Brecker, Dave Kikoski ir Chris Potter meistriškumo pamokas. Yra grojęs su Jerry Bergonzi, Ron Mclure, Gary Keller, Dante Luciani, Leo Brooks, Bill Watrous, Bertil Strandberg ir Jukka Perko. 2005 m. jis gavo Sibelijaus akademijos stipendiją studijoms Majamio universitete, kur Joonas aktyviai muzikavo, subūręs savo tarptautinį ansamblį "IMPORT".

Pastaruoju metu jis daugiausia dirba su savo trio bei kvartetu "FourTH", su kuriais yra koncertavęs daugelyje Europos šalių. Kelios kompozicijos buvo įrašytos suomių "YLE" kompanijos radijui. Joonas Haavisto trio yra koncertavęs su dviem pasaulinio lygio akademiniais kolektyvais: Ostrobothnian kameriniu bei Laplandijos kameriniu orkestrais.

Netolimoje ateityje Joonas ketina išleisti pirmąjį savo autorinį albumą.

Koncerto laikas: trečiadienis, sausio 27 d., 20 val. „Havana Social Club“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją