„Galime patvirtinti, kad „Rammstein“ koncertas bus istorinis - laukiamas rekordinis skaičius žiūrovų. Džiaugiamės, kad kitų metų gastroles grupė pradės Lietuvos sostinėje Vilniuje. Šiandien norime pasidalinti svarbia žinia - pavyko susitarti dėl nedidelio skaičiaus papildomų stovimų ir fanų zonos bilietų. Neabejojame, kad jie netrukus atsidurs didžiausių gerbėjų rankose“, – sakė koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc.

Paskelbus apie 2023 m. Europos stadionų turą, „Rammstein“ gerbėjai vos per kelias valandas išpirko daugiau nei 1 mln. bilietų, rašoma pranešime spaudai. Visi bilietai jau yra išparduoti į daugumą koncertų. Bilietų neliko į 18 iš 29 suplanuotų šou pasirodymų. Manoma, kad žymė „Statusas - išparduota“ netrukus atsidurs ir ties Vilniaus koncerto data.

Šį savaitgalį „Rammstein“ užbaigė šių metų gastroles Šiaurės Amerikoje. Trumpai pailsėję, rokeriai jau kitų metų gegužę pradės Europos stadionų turą. Pirmasis 2023-ųjų metų „Rammstein“ koncertas vyks Vilniaus Vingio parke Lietuvoje. Tai bus vienintelis grupės pasirodymas Baltijos šalyse.

Šiemet apie įspūdingus grupės koncertus jau rašė viso pasaulio žiniaklaida: scenos konstrukcijos, neretai iškylančios aukščiau stadionų stogų, ugnimi ir liepsnomis nušviestas šou, puikiai sustyguotas grupės pasirodymas, „Rammstein“ inscenizacijų humoras ir patosas - visa tai yra unikalus reiškinys muzikos pasaulyje, jeigu vertinate stilių, mastą ir kokybę.

„Rammstein“ kviečia visus savo gerbėjus ir tuos, kurie gerbėjais dar taps ateityje, naujai patirti „gigantišką šou“ (muzikos žurnalas „Rolling Stone“), dėl kurio Europoje „šėlsta pilni stadionai“ („Nordkurier“), kuriuos sprogdina „begalė fejerverkų, pirotechnikos, sprogimų ir dūmų“ („Süddeutsche Zeitung“).

Neabejojama, kad šokiruojančiais koncertais su gausiomis dekoracijomis ir pirotechnikos efektais garsėjantys rokeriai surengs vieną įspūdingiausių kitų metų šou Baltijos šalyse. Savo koncertuose „Rammstein“ paprastai atlieka daugiau nei dvi dešimtis populiariausių hitų. Neabejojama, kad grupė atliks didžiausius savo hitus „Links 2-3-4“, „Sehnsucht“, „Zeit“, „Deutschland“, „Radio“, „Mein Teil“, „Du Hast“, „Sonne“, „Engel“, „Pussy“ ir naujas dainas iš neseniai išleisto aštuntojo studijinio albumo „Zeit“.

1994 m. susikūrusi industrinio metalo grupė „Rammstein“ yra viena populiariausių pastarojo dešimtmečio sunkiojo roko žvaigždžių. Daugiau nei 20 mln. įrašų pardavę rokeriai išpopuliarėjo ne tik tėvynėje Vokietijoje. Visame pasaulyje didžiulės sėkmės sulaukusi grupė per savo karjerą buvo pelnė daugiau nei 30 svarbiausių muzikos įvertinimų: dukart pristatyta „Grammy“ apdovanojimams, laimėjusi „Echo“, „Kerrang!“, „MTV Europe“ ir daugelį kitų apdovanojimų.

Prie pasaulinės sėkmės daug prisidėjo legendomis apipinti „Rammstein“ koncertai, kurių metų netrūksta pirotechnikos efektų, šviesos technikos stebuklų ir sprogimų. Dėl juodu humoru persmelktų pasirodymų metu scenoje imituojamų sekso scenų, įspūdingų scenografijos ir pirotechnikos stebuklams prilygstančių efektų, grupės koncertai virsta dramatiškais spektakliais, kuriuose mielai lankosi ne tik sunkiosios muzikos gerbėjai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės