Prancūzų duetą „Abélard“ sudaro dvi tarptautinį pripažinimą pelniusios pianistės: Héloïse Hervouët ir Émilie Aridon-Kociolek. Baigusios Liono ir Paryžiaus nacionalines aukštąsias muzikos ir šokio konservatorijas, kuriose įgijo aukščiausio lygio klasikinės muzikos išsilavinimą, jos abi sėkmingai kuria ir atlieka eklektišką muziką, kurioje susipina tango, world music ir metal žanrai.

Héloïse Hervouët koncertavo prestižiškiausiuose pasaulio festivaliuose (JAV, Meksikoje, Kanadoje, Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje) su garsiaisiais Vienos filharmonijos ir Berlyno filharmonijos orkestro muzikantais. Ji nuolat bendradarbiauja su Monte Karlo filharmonijos orkestru kaip orkestro pianistė, kamerinės muzikos atlikėja ir solistė. Taip pat, ji įrašinėja garsių įrašų kompanijų, tokių kaip „Deutsche Grammophon“ ir „Warner Classics“ leidžiamus įrašus bei dėsto fortepijoną Renje III-ojo muzikos ir teatro akademijoje Monake.

Émilie Aridon-Kociolek dalyvavo įvairiuose projektuose, tokiuose kaip „Quinteto Respiro“, „Quinteto Emedea“, ansamblis „Carabanchel“, „Octetology“ ir kartu su tokiais menininkais kaip Minino Garay, Agnès Jaoui, Javier Estrella, Fernando Fiszbein, Benjamin Duboc, William Sabatier ir daugeliu kitų.

Dukart pripažinta Piazzollos muzikos konkurse, ji turėjo galimybę koncertuoti kaip solistė su Lilio nacionaliniu orkestru, Liono nacionaliniu orkestru, Dižono-Burgundijos orkestru ir grojo tokiose salėse kaip Liono „Auditorium“, Lilio „New Century“ ar neseniai Berlyno filharmonijoje kartu su vibrafonininku ir perkusionistu Lucas Dorado. „Abélard“ grojo grupės „Rammstein“ Europos ir Šiaurės Amerikos stadionų turo koncertuose 2022 m.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės