Jau kuris laikas socialiniuose tinkluose galima pastebėti, kad iki šiol buvusi trijulė „Kristal" papildė savo gretas dar 3 merginomis. Visos iš jų puikios vokalistės, dalyvavusios įvairiuose projektuose, tokiuose kaip „X Faktorius" ar „Lietuvos balsas" ir scenoje tikrai ne naujokės, rašoma pranešime spaudai.

Gali kilti klausimas, kam dar trys naujos narės? Kas nutiko trijulei, kad buvo nuspręsta plėsti gretas? Iš tiesų viskas daug paprasčiau, nei gali atrodyti. Merginos tvirtina, kad grupės neskaldo nesutarimai.

„Ši idėja kilo girdint užsakovų pageidavimus, kad scenoje stovėtų daugiau merginų. Toks pasakymas buvo tikrai ne vienas, todėl nusprendėme papildyti sudėtį. Organizavome atranką ir atrinkome merginas, su kuriomis iš tiesų sutapo požiūris į darbą. Jos gražios, charizmatiškos ir talentingos merginos, puikiai žinančios, kas yra scena. Šiuo metu užsakovai gali gauti staigmeną kiekvieną kartą, sudėtis gali būti skirtinga, o jei reikia, tai galime ir visos šešios stovėti scenoje. Beveik lietuviška „Spice girls" versija", – šypsojosi Kristina Ivanova.

„Šiemet koncertų tikrai nemažai ir kartais negalime juose dalyvauti, nes tiesiog negalime būti dviejose vietose vienu metu. Todėl pagalvojome, kad turint didesnį sąstatą, grupė dar ir galėtų vienu metu dalyvauti dviejuose koncertuose. Kitaip tariant, būti vienu metu dviejose vietose. Visos grupės merginos tikrai stiprios vokalistės, puikiai žino programas ir gali perteikti grupės energiją, kaip ir buvo iki šiol. Esame jaunų moterų kolektyvas, niekada negali žinoti, kuri lauks šeimos pagausėjimo, todėl didesnis sąstatas neapriboja grupės veiklos", – kalbėjo Donata Borusevičė.

Grupę papildė 3 naujos narės. Kristina Jurevičiūtė – muzikos profesionalė, baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, dainuojanti lietuvių, anglų, italų, ispanų, prancūzų, bei ukrainiečių kalbomis, bei grojanti gitara ir fortepijonu. Kristina ne tik aktyviai vykdo muzikinę veiklą, bet ir užsiima pedagogine veikla su vaikais.

Augustė Žičkutė puikiai dainuoja įvairiomis kalbomis, groja smuiku ir fortepijonu. Yra dalyvavusi ir dalyvauja iki šiol įvairiuose projektuose, bei aktyviai vykdo muzikinę veiklą.

Miglė Pivoriūnaitė gali būti matyta miuzikluose, nes būtent šią specialybę baigė Vilniaus kolegijoje. Dainuoja lietuvių, anglų, rusų kalbomis, taip pat moko vaikus dainavimo meno.

Naujos narės į grupę atnešė naujovių koncertinėje programoje, įtraukiant į ją daugiau kalbų, miuziklo motyvų, bei gyvų instrumentų. Labai džiaugiamės, kad pavyko suburti didelę „Kristal“ armiją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės