„Madonna atėjo į “Nag Nag Nag” su priklijuotais ūsais ir be vyro. Yoko Ono pasipuošusi gotišku kostiumu klaberiams surengė improvizuotą pasirodymą. Justinas Timberlake'as ir Christina Aguilera negali patekti į „NagNag Nag“, nes juos viešumoje lydi per daug bukai atrodančių apsauginių. Bono vengia šokių aikštelės ir neria į galinį „uždarą“ kambarį, kur pasakoja, kaip jis žavisi Tony Blairu. Čia dar būtinai sutiksite Kate Moss, Bjork, Boy George'ą ir "Aphex Twin", juokingai pasipuošusius ir atėjusius gerai praleisti laiko“, - apie „Nag Nag Nag“ vakarėlius Londone rašo muzikos ir mados žurnalų apžvalgininkai.

Elektro muzikai skirtus „Nag Nag Nag“ vakarėlius Londono gėjų klube „Ghetto“ 2002-ų metų balandį pradėjo organizuoti DJ‘ai Jonny Slut, Fil Ok ir JoJo De Freq. Į kiekvieną trečiadienį vykstančią naktį susirenka minia ekstravagantiškai atrodančių gėjų, transvestitų, dizainerių, pop žvaigždžių, menininkų ir kitų kūrybingų žmonių. Tuomet dar naujai skambėjusi elektro muzika ir „ypatinga“ publika leido sukurti naktį, apie kurią netrukus ėmė gausiai rašyti žiniasklaida, taip pritraukdama vis daugiau ir daugiau žmonių. Šiandien trečiadienio naktį prie „Ghetto“ durų klubų lankytojai laukia eilėje net po penktas valandas, kad nors 20-iai minučių galėtų patirti ypatingą „Nag Nag Nag“ atmosferą.

JoJo De Freq sako, kad „Nag Nag Nag“ - tai "dėvėk-ką-nori ir grok-ką-nori" tipo vieta ir būtent šis požiūris ją pavertė karščiausiu Londono tašku.

Prieš tris metus iš Kanados į Londoną atvykusi JoJo De Freq kartu su „Nag Nag Nag“ iškilimu tapo viena geidžiamiausių didžėjų žinomuose klubuose „Fabric“, „Bugged Out!“, „Manumission“ ir „Space“. 26-erių mergina grojo ne tik garsiame Anglijos festivalyje „Glastonbury“, bet savo žavesį prie DJ‘aus pulto demonstravo Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje ir JAV.

JoJo De Freq savo setuose miksuoja melodingą techno, elektro-disko ir sintetinį house, išlaikydama pastovią vakarėlio šėlsmo atmosferą. DJ‘os tikslas klubo stogą sudaužyti į šipulius, paverčiant jį atviru dangumi.

Lietuvių dueto „Partyzanai“ DJ‘as P-Shaver, lankęsis vienoje „Nag Nag Nag“ naktų, pasakoja buvęs sužavėtas JoJo De Freq pasirodymu. „Trumpai kirpta blondinė užtikrintais judesiais pradėjo šou. Charizmatiškai arogantiška povyza ji suko plokšteles ir valdė... mane, visą publiką, mano libido, visą atmosferą, oro temperatūrą mano kelnėse. Šokom ilgai, o kai baigėm, buvau tikras, kad pamatysiu dar kartą jos užburiančias akis ir prisilietimus, bent prie tų iš proto varančių grotuvų...“, - savo žavesio JoJo de Freq darbu neslėpė DJ P-Shaver.

Vakarėlio „Revolt“ organizatoriai, norėdami į Vilnių perkelti bent dalį kultinio „Nag Nag Nag“ vakarėlio atmosferos, kviečia publiką ateiti pasipuošusią originaliomis šukuosenomis, dažytais veidais bei vakaro temą „Freaks“ atitinkančiais drabužiais. Ekstravagantiškiausiai atrodantys „Gravity“ svečiai į klubą penktadienio naktį bus įleidžiami nemokamai.