„Pure Culture“ visus draugus bei muzikos mylėtojus maloniai kviečia į vienintelį tikrą
progressive house
muzikos klubą - „Global”, rašoma pranešime spaudai.

Šįkart klube „Global“ - spūdingas karnavalas, kupinas magiškos dvasios ir geros nuotaikos. Vyksiančiame „Magic Christmas Carnival” šiltą muziką bei linksmybes dovanos ne tik rezidentai DJ Mindaugėlis ir Marius Ivanoff, bet ir pašėlęs „A.I.R“ projektas.

Į „A.I.R“ yra susibūrę profesionalūs bei talentingi muzikantai iš tokių gerai žinomų grupių kaip „Skamp”, „Saulės kliošas”, „Groovy Taxi” ir pan. „Magic Christmas Carnival” pasirodys 5 „A.I.R“ projekto nariai su neįprasto, sodraus balso savininke Daiva Starinskaite („Saulės kliošas”) priešakyje.

Gyvai skambėsiantys funk–disco-hip hop–soul stiliai išjudins net skeptiškiausią lankytoją.

Mindaugėlis ir Marius gros seniai visų lauktą ping pong. Taip šis duetas pirmąkart grojo prieš keletą metų vedžiojami geros nuotaikos ir kūrybos rankos – kurie tai girdėjo ir ten linksminosi, dabar gali prikasti lūpą, primerkti akytę, atsiminti.

Ši stebuklinga naktis bus švenčiama lyg Pietų Amerikoje, kur tądien šėliojama labai triukšmingai bei linksmai, su įvairiausiomis procesijomis, vaidinimais, ceremonijomis. Būtent tokio žaismingo karnavalo įspūdį kurs klubo „Global” kolektyvas. Į „Magic Christmas Carnival” neprivaloma ateiti Kalėdų senelio ar snieguolės kostiumu, tačiau būtina nepamiršti magiškos nuotaikos. Tik tada išgirsi, kaip visu garsu liejasi jausmai ir muzika…

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją